Karantino metu Netflix platforma muša naudojimosi rekordus

Visame pasaulyje gerai žinoma filmų ir serialų platforma "Netflix" Lietuvoje ir Europoje muša rekordus. Karantino metu "Netflix" žiūri milijonai žmonių. Gerokai padaugėjo ir naujų vartotojų. 

Į tai reaguoja ir produkto savininkai. Pastarieji kuria ir leidžia naują turinį speicialiai karantino metu. Puikus to pavyzdys dokumentika apie legendinį krepšininką Michaelą Jordaną ir paskutiniuosius jo bei Čikagos "Bulls" iškovotus NBA čempionų žiedus. Šis dešimties dalių filmas turėjo pasirodyti vasarą, tačiau specialiai buvo išleistas karantino metu. Ir tai davė vaisių. Tokios žiūrimos sporto dokumentikos pasaulis dar nematė.

"Netflix" turinys nėra nemokamas, tačiau pasaulis keičiasi ir jaunesnės kartos vis dažniau yra linkusios papildomai mokėti už kokybišką turinį. "Netflix" vartotojams siūlo keletą skirtingų paketų, o pigiausia opcija kainuoja vos aštuonis eurus per mėnesį.

Visas "Netflix" turinys pateikiamas originalo kalba. Visiems filmams siūlomi keli subtitrų variantai, tačiau, deja, lietuvių kalbos tarp jų nėra. Nepaisant to, vyresnėliai be problemų gali viską žiūrėti su rusiškais subtitrais, tie, kurie dar lavina anglų kalba, viską gali stebėti angliškai, tačiau taip pat naudoti angliškus subtitrus.