Vandenlenčių parkai Vilniuje populiarėja ne dienom, o valandom

Pastaruoju metu viena populiariausių pramogų vasarą yra vandenlentės. Tarp jaunų žmonių jau sunkiai rasite tokį, kuris niekada gyvenime nėra išbandęs šio, ganėtinai ekstremalaus sporto. Apskritai vandenlenčių parkas Vilniuje yra įsikūręs toli gražu ne vienoje vietoje, o tai tik parodo, kokia ši pramoga populiari.

Šiame tekste būtent plačiau ir pakalbėsime apie tai, kur Lietuvos sostinėje galima pasinauodoti tokia paslauga.

Vandenlenčių parkai yra įsikūręs visai netoli Vilniaus. Maždaug dvidešimt kilometrų už sostinės nutolęs Sudervės kaimas gali pasigirti išties puikiu vandelenčių parku, kuris yra įsikūręs ant itin skaidriu ir švariu vandeniu pasižyminčio Vilnojos ežero. Šalia šio parko yra puikus smėlio paplūdimys. Vandenlenčių parke veikia jauki kavinė bei vandenlenčių įrangos parduotuvė, esant vėsesniam orui galima pasikaitinti pirtyje. Šalimais įsikūręs didelis vandens batutų parkas.

Parkas yra įsikūręs miško apsuptyje ant tyro, vilniečių itin pamėgto Balžio ežero. Šis parkas turi dvi sistemas, kurios yra tinkamos tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems. Vandenlenčių parke dirba ne vienerių metų patirtį sukaupę instruktoriai bei operatoriai, kurių esminis tiklsas yra pradžiuginti klientus. Todėl ypatingas didelis dėmesys skiriamas ir tiems, kurie šį sportą išbando pirmą ar vieną iš pirmųjų kartų, ir jau pažengusiems klientams.

Vandenlenčių parką rasite Vilniaus Grand Resort teritorijoje. Jums tereikės penkias minutes pavažiuoti Ukmergės plentu. Šiame parke yra įrengtos trys naujos, modernios trasos su vandens figūromis, taip pat veikia jauki kavinukė bei laisvalaikio prekių ir įrangos parduotuvė. Erdvios terasos ir pieva puikiai tinka asmeniniams renginiams ar šventėms organizuoti.

 Nors parkuose rasite tik vieną sistemą, tačiau ji yra tikrai labai profesionali ir tinka net labai pažengusiems vartotojams. Pats parkas yra įsikūręs ant Nemėžio tvekinio. Kaip ir anksčiau paminėtuose parkuose, čia taip pat galima rasti kavinę. Apskritai parkai gali pasirūpinti visais - ir žmonėmis, kuriems ši pramoga yra pirmas kartas, kadangi vietoje galima išsinuomoti visą reikalingą įrangą. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-04-28 23:01. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.