Užsisakyk vaistus į namus

Šiais laikais žmonės vis daugiau įvairiausių produktų užsisako tiesiog internetu. Juk taip yra ženkliai patogiau - galima gauti tai, ko reikia, nekeliant kojos iš namų. Šioje vietoje iš taisyklės neišsiskiria ir vaistinės. Pastarosios tikrai aktyviai vykdo prekybą internetu.

Išties dažnu atveju vaistinėje internetu pirkti labai apsimoka, kadangi kai kuriems vaistanms internetinėse vaistinių parduotuvėse yra taikomos specialios nuolaidos. Tenka girdėti, kad net patys vaistininkai kartais pataria produktus užsisakyti internetu.

Dalis žmonių visgi linkę eiti į vaistinę, kadangi nori pasikonsultuoti su farmacininku. Tačiau net ir jie po truputį persikvalifikuoja ir savo pirkinių krepšelį susideda dar namuose ir vaistinėje tiesiog atsiima pasirinktas prekes.

Internetinė prekyba vaistinėse dar labiau suklestėjo per pasaulyje kilusią pandemiją. Vaistinės prekiauja kaukėmis, jose taip pat galima įsigyti ir koronaviruso testų, todėl žmonėms, kurie realiai bijo išeiti iš namų, tai tapo puikia išeitimi.

Šiuo metu internetu vaistus užsisakyti galite iš visų didžiausių šalyje veikiančių vaistinių. Šią paslaugą siūlo Benu vaistinė, Eurovaistinė, Camelia vaistinė ir Gintarinė vaistinė. 


SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-10-03 20:18. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.