Tvirtinkite savo kūną CrossFit treniruotėse

Šiais laikais nuolat yra pabrėžiama fizinio aktyvumo svarba ir sporto bei sveiką gyvenseną renkasi vis daugiau žmonių. Vieni nuolat mina dviratį, kiti - tiesiog vaikšto, tačiau, bent jau kaip sako treneriai, dažniausiai tik to nepakanka. 

Norėdamas palaikyti tikrai tinkamą rėžimą žmogus turi sportuoti dar aktyviau - lankyti specialias treniruotes. Lietuvoje jau kelis dešimtmečius nuolat populerėja sporto klubai, tačiau paskutiniu metu matomos tendencijos, jog vis daugiau žmonių mielai renkasi ir tam tikras specifines treniruotes. Vienas iš tokių variantų yra CrossFit treniruotės

CrossFit metodikos įkūrėju yra laikomas Gregas Glassmanas. Būtent jis pastebėjo, jog patys efektyviausi rezultatai sporte yra pasiekiami ne per specializuotas ir tikrai sudėtingas programas, o per per bendrą fizinio rengimo sistemą, kurios pagalba yra apjungiami nuolat kintantys judesiai. 

Bandant paaiškinti viską paprasčiau, G. Glassmano metodika apjungė sunkiosios atletikos, gimnastikos ir bendruosius kardio ir fizinę ištvermę gerinančius pratimus į vieną bendrą treniruočių sistemą. Taigi, apskritai kiekviena CrossFit treniruotė, kurioje galbūt dalyvausi ir tu, bus visiškai skirtinga ir susidės iš daugelio sporto pratimų ir visiškai skirtingų elementų. 

Kas gali pradėti?

Galbūt perskaitėte ir pagalvojote, jog jūs jau tam per senas? Tai tikrai netinkamas požiūris, kadangi užsiimti CrossFit treniruotėmis galima bet kokio amžiaus. Iš esmės visos vietos, kurios teikia šią paslaugą, jums pasiūlys nemokamą įvadinę treniruotę, būtent per ją jūs turėsite galimybę pasitikrinti ar ši veikla apskritai jus "kabina". 

Pačioje pradžioje būsite supažindinti su visais CrossFit pradmenimis. Patikėkite, gal fiziškai tai ir nėra labai lengva, tačiau pats procesas yra tikrai ganėtinai elementarus.

Ar gali treniruotis vaikai?

Išties, jeigu ieškote būrelio savo vaikui ir norite jį leisti būtent į CrossFit treniruotes, tokį rasti gali būti nelengva. Dauguma CrossFit treniruočių centrų treniruočių vaikams, deja, tačiau, bet neveda.

Kita vertus - viskas priklauso nuo to, ką mes laikome vaiku, kadangi situacija su paaugliais jau visiškai kitokia ir jie užsiimti CrossFit treniruotėmis gali tiesiog čia ir dabar.


SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-06-01 09:28. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.