Skolintis dabar lengva kaip niekada anksčiau

Gyvename laikais, kai gauti pinigų yra labai paprasta. Išties pasiskolinti galima nors ir mobiliuoju telefonu, o pinigai jūsų sąskaitą pasieks vos per kelias ar kelioliką minučių. Žinoma, būsto paskolos tokiu būdu jūs nepaiimsite ir greičiausiai mokėsite kiek didesnes palūkanas, tačiau pati galimybė egzituoja. 

Šiame tekste kiek plačiau norėtume pakalbėti apie greitųjų kreditų bendroves ir jų siūlomas paslaugas. Juk greitosios paskolos internetu šiuo metu tikrai yra opi tema. 

Be abejo, kiekviena paskola turi tam tikrų rizikų ir prieš jas imant visuomet reikia gerai įsivertinti ar tikrai pasiskolintą sumą būsite pajėgos grąžinti, tačiau greitosios paskolos, pačios iš savęs, dar nėra visuotinis blogis. Turbūt kiekvienas gyvenime esame susidūrę su situacija, kai skubiai reikia gauti pinigų, o skolintis iš artimųjų nesinori, juk tuomet geriau sumokėti šiokius tokius procentus, tačiau gauti jums taip reikiamą paskolą.

Išties greitųjų kreditų ar tarpusavio skolinimosi bendrovėse galima gauti visai nemenkas sumas. Jos svyruoja nuo 5 iki 30 tūkst. eurų (tokią maksimalią sumą siūlo tarpusavio skolinimosi platforma SAVY). Jeigu Vilniuje už tokius pinigus tikrai neįsigysite būsto, tai kituose regionuose tai yra įmanoma, o skolinantis čia turto įkeisti nereikia. Tiesa, kaip jau minėjome, tai lemia didesnes palūkanas.

Jau greitųjų paskolų pavadinimas sufleruoja, kad šias paskolas reikia grąžinti greitai. Tiesa, čia taip pat reikia suprasti, kad greitis greičiau nelygu. Paskolas retai reikės grąžinti, sakykim, per vieną mėnesį. Štai jau minėta SAVY gali pasiūlyti skolintis net dešimties metų laikotarpiui. Trumpiausią skolinimosi laiką šiuo atveju siūlo Credit24, kurioje pasiskolinti galite 36 mėnesių laikotarpiui.

Kadangi paskolą dažniausiai galite paimti tik internetu, greičiausiai norėsite su kažkuo pasikonsultuoti. Šioje vietoje galite skambinti telefonu, kadangi visos "greitukų" teikėjos teikia būtent tokią konsultacijų formą. Kai kurios iš jų taip pat gali pasiūlyti ir gyvo pokalbio pagalbą.

Taigi, greitieji kreditai iš esmės nėra blogis, tačiau juos imtis reikia labai atsakingai ir apgalvotai. Jeigu nesugalvojate kitos išeities ir tikrai žinote, jog galėsite grąžinti paskolą, jums šio varianto atmesti tikrai nereikėtų. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-11-23 20:04. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.