Puiki idėja Trakuose - išsinuomoti laivą

Viena iš vietų, kur laisvalaikiu pastoviai linkę nuvykti lietuviai, o ypač sostinės Vilniaus gyventojai yra Trakai. Istorinis Lietuvos miestas pasižymi įspūdinga gamta ir vaizdais, o miesto apylinkes drąsiai galima pavadinti tikrų tikriausiu ežerų kraštu. Būtent dėl to Trakų svečiai labai dažnai renkasi įvairias vandens pramogas, o viena iš jų - laivo nuoma Trakuose.

Šiame tekste šiek tiek plačiau pakalbėsime apie laivų Trakuose nuomininkus ir paslaugas, kurias jie gali suteikti.

Nuomininkų pasirinkimas tikrai platus

Jeigu sumanysite išsinuomoti laivą, pasirinkti galėsite tikrai toli gražu ne iš vieno nuomininko. Priklausomai nuo jūsų poreikių galėsite rinktis iš Baltis, Holiday Boat, Laivastrakuose.lt ir Mindaugo Laivai siūlomo laivų ir paslaugų asortimento.

Dažniausiai laivą galėsite išsinuomoti per nuotolį (tiesiog internetu), todėl nuvykus į Trakus jūsų pasirinkta paslauga jau lauks jūsų.

Visi pasiūlys mažą katamaraną

Mažas katamaranas, tai laivas kuris gali talpinti iki dešimties žmonių. Visi paminėti laivų nuomininkai turi tokią paslaugą, kadangi šie laivai yra vieni iš populiariausių. Mažas katamaranas yra puiki vieta praleisti laiką su draugu kompanija ar tiesiog pasiplaukioti su šeima. Išties tai pramoga, kuri gali trukti vos keletą valandų, tačiau įspūdžiai išliks tikrai ilgam.

Katamaranų yra ir didesnių

Norite katamarano, tačiau mažas jums yra tiesiog per mažas? Tuomet rinkitės VIP katamaraną, kuris talpins iki 25 žmonių. Šią paslaugą taip pat siūlo dauguma laivų nuomininkų Trakuose, o tokio katamaranko pilnai užtenka ir nedidelei šventei surengti.

Nuoma vestuvėms ar renginiams

Laive išties galima atšvęsti net ir vestuves. Pagalvokite, tokia šventė gali būti tikrai labai įsimintina ir paliktų įspūdį ne tik jaunavedžiams, bet ir svečiams. O tokią paslaugą Trakuose pasiūlys ne vienas laivų nuomininkas. 

Lygiai taip pat laivai gali būti nuomojami ir įvairiausiems renginiams - krikštynoms, gimtadieniams ar įmonės vakarėliams. 

Ekskursija taip pat galima

Visi laivų nuomininkai gali pasiūlyti ir ekskursijas po Trakų ežerus (geriausia po Galvės ežerą). Jos metu susipažinsite su Trakų istorija ir pamatysite išskirinų vietų, apie kurias veikiausiai anksčiau nežinojote. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-04-21 11:13. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.