Pliusai ir minusai avalynę perkant internetu

Pasaulis eina ta kryptimi, jog vis daugiau dalykų keliasi tiesiog į virtualią erdvę. Be jokios abejonės, toli gražu ne išimtis yra ir įvairiausia prekyba. Tuo tarpu per paskutinius metus žmonės vis dažniau internetu užsisako drabužius ir avalynę. Būtent apie pastarosios pirkimą internetu ir pakalbėsime šiame tekste - juk natūralu, kad nors šis procesas ir gerokai išplėčia pasiūlą, tačiau turi ir tam tikrų trūkumų.

Iš esmės dabar galite avalynę užsisakyti praktiškai iš viso pasaulio, tad jeigu norite išsiskirti, tuomet tikrai galite rasti tokius batus, kuriuos, realu, Lietuvoje turėsite tiesiog vienintelis. Kita vertus, jeigu avalynę siųsitės iš kitų šalių, realu, kad matysite kiek kitoką dydžių matavimo sistemą. Todėl rizika, kad jūsų "svajonių" batai jums paprasčiausiai netiks yra šiek tiek didesnė. O juos grąžinti gali nebūti taip ir lengva.

Dėl šios priežasties geriau batus pirkti tose parduotuvėse, kurios veikia būtent Lietuvoje. Tuomet potencialus netikusios prekės grąžinimas jums bus gerokai lengvesnis. Turbūt jums tektų apmokėti prekės parsiuntimo atgal kaštus, tačiau ta suma vis tiek būtų santykinai labai nedidelė.

Apskritai internetinės parduotuvės labai padeda tuo atveju, kai pavyzdžiui finzinėje parduotuvėje nėra norimo dydžio arba spalvos. Tuomet jūs galite pasimatuoti batus, tiksliai žinosite, jog jie jums tinka ir beliks juos užsisakyti. Juk tokie batų gamintojai kaip Danija, Deichmann ar Ecco turi tiek savo fizines, tiek internetines parduotuves.

Dabar labai populiaru užsisakyti batus ir iš tokių užsienio flagmanų kaip Zalando ir About You. Taip, šios įmonės veikia užsienyje, tačiau aktyviai veikia visoje Europos Sąjungoje, todėl užsisakant iš šių parduotuvių jūs nudegti tikrai neturėtumėte.

Šiuo metu praktiškai visos drabužių ir avalynės parduotuvės internete turi tiesiog itin lengvo naudojimo mobiliąsias aplikacijas, o tai leidžia išsirinkti trokštamą daiktą dar gerokai prasčiau.

Išties avalynės pirkimas internetu paskutiniu metu taip išpopuliarėjo, kad žmonės parduoda net ir savo devėtus batus. Štai lietuviškame vienaragyje Vinted galima rasti vis daugiau ir daugiau įvairiausių gamintojų batų skirų visiems metų laikams. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-09-15 19:09. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.