Per karantiną - maisto vežėjai į namus klesti

"Wolt", "Bolt Food" ir Lekste.lt - bene garsiausi maisto išvežiotojai į namus Lietuvoje. Jų gretas papildė ir Dserve, prieš tai veikęs kaip užsakymų vietoje operatorius.

Jau keletą metų tokios paslaugos, bent jau didžiuosiuose šalies miestuose, buvo išties populiarios. Dabar maisto išvežiotojai išgyvena tikrą aukso amžių.

Taip, tokia situacija susiklostė dėl pasaulinės pandemijos. Kai Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, restoranams ir maitinimo įstaigoms buvo uždrausta priimti klientus - maistą galima tiekti tik išsinešimui. Taigi, žmonėms, kurie patys gaminti valgyti nenori liko dvi opcijos - žygiuoti pasiimti užsakymo į maitinimosi įstaigą arba pasinaudoti maisto atvežimo paslauga.

Pastaroji sulaukė išties daug dėmesio, kadangi taip - kur kas patogiau. Žinoma, už pristatymą įprastai sumokėsite papildomai, tačiau neturėsite iškelti kojos iš namų ar darbo. Šiais mėnesiais tai buvo net nerekomenduotina, o ir nepaisant to, juk dažnai keliauti iki kavinės vien tam, kad pasiimtum maistą ir su juo grįžtum namo, atrodo ne pats geriausias sprendimas.

Žinoma, amžinai karantinas nesitęs ir maisto į namus išvežėjų "katino dienos" baigsis, tačiau reikia surpasti, kad "Bolt Food" ir kitiems tai buvo geriausias rinkodarinis laikas. Jų paslaugomis naudojosi ir programeles įsirašė daugybė žmonių, kurie kitomis aplinkybėmis to darę nebūtų, tad gerokai išaugusios klientų bazės leis dėl jų konkuruoti ir ateityje.