Namų kvapai ir jų tipai

Mūsų namai yra mūsų ramybės oazė. Namuose visuomet norime jaustis saugiai ir ramiai, o kad tą įgyvendintume stengiamės šią savo zoną padaryti kur kas jaukesnę. Jaukumo namams gali pridėti įvairūs namų kvapai. Būtent pastaruosius kiek plačiau aptarsime šiame tekste.

Namų kvapai su lazdelemis. Turbūt apie tokius namų kvapus esate girdėję kiekvienas, o galbūt net ir turėjote tokį kvapą savo namuose. Namų kvapai su lazdelėmis veikia labai elementariu, tačiau veiksmingu principu. Jums tereikia atsukti namų kvapo buteliuką (ar kitą talpą) ir į jį įdėti lazdeles. Pastarosios iš namų kvape esančio skysčio prisigers aromato ir paskleis jį po visus namus. Gana elementaru ir svarbiausia, kad šiuo namų kvapu jums visiškai nereikės rūpintis.

Kvepiačnios žvakės. Dar vienas labai populiarus būdas pakvėptinti savo namus yra būtent kvapnios žvakės. Galbūt trūkumas yra tai, jog žvakės anksčiau ar vėliau sudega (dažniausiai procesas nėra labai ilgas). Tačiau kvepiančios žvakės žmones paperka dėl savo elementarumo - juk tereikia uždegti žvakę, o daugiau šioje srityje jūs neturite jokių rūpesčių.

Kambarių purškiklis. Šis namų kvapas nėra labai paplitęs Lietuvoje, tačiau labai populiarus užsienyje. Tiesiog reikia pereiti prie namus ir į orą papurkšti pasirinkto aromato. Namai kurį laiką bus gaivūs ir kvėpės visai kitaip negu jūs esate įpratę.

Kvapai spintai. Taip pat yra ir specialūs kvapai, kurie skirti jūsų spintai. Juos tiesiog reikia pastatyti spintoje ir jūsų daiktai, visuomet kvėpės jūsų pasirinktu aromatu. Tai tarytum tam tikri kvepalai, tačiau jie skirti ne jums, o jūsų daiktams ir drabužiams.

Eleteriniai aliejai. Daugybės junginių mišinys, gaunamas iš augalų lapų, vaisių, žiedų, medienos, šaknų, žievės bei medžio dervų yra vadinamas eteriniu aliejumi.Eterinis aliejus padeda atsipalaiduoti, suteikia energijos bei naikina mikrobus. Paskutiniu metu eteriniai aliejai ir jų skleidžiami kvapai darosi labai populiarūs, o prie to labai prisideda faktas, jog eteriniai aliejai yra tikrai labai ekoglogiški. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-07-18 14:27. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.