Modivo siūlo nuolaidą tiems, kurie nori būti stilingi

Lietuvoje po truputį gerėja orai, todėl daugybė žmonių daugiau dėmesio skiria ir savo aprangai bei įvairioms garderobo detalėms. Tai, jog šiuo metu auga pardavimų skaičiai pastebi tiek fizinės, tiek internetinės parduotuvės. Tiesa, būtent pastarosios dažnai gali pasiūlyti kiek palankesnes kainas ir įvairias nuolaidas. Šįkart nusprendėme pakalbėti apie internetinę drabužių parduotuvę Modivo, kuri pavasariui taip pat siūlo specialią nuolaidą. Tačiau apie ją – šiek tiek vėliau.

Parduotuvė – kuri patiks stileivoms

Mėgsti savo aprangai skirti daug dėmesio? Tuomet Modivo tau tikrai patiks. Visi drabužiai ir kiti dalykai, kuriuos rasite šioje internetinėje parduotuvėje bus gerai žinomų prekės ženklų, kurie patenkins tiek jauno, tiek brandesnio amžiaus lūkestį. Čia rasite tokius prekės ženklus kaip Polo Ralph Lauren, Karlo Lagerfeld, DKNY, Spanx, IRO ir daugybę kitų. Čia taip pat pateikiamas didelis sportinių prekių asortimentas. Taigi, čia taip pat galėsite įsigyti Nike, Adidas, Puma bei kitų gerai žinomų sportinės aprangos gamintojų asortimento.

Vertina svetainės patogumą

Nuolatiniai Modivo klientai visuomet čia sugrįžta, kadangi pati Modivo svetainė sukuria itin jaukią ir patogią aplinką. Čia lengvai rasite norimas prekes. Be to, pati svetainė rodys galimus pasirinkimus, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius. Todėl, net jei turite tik kelias minutes, jums ilgai nereikės ieškoti to, ko jums reikia, kadangi viskas bus paduota tarytum ant lėkštutės. Be to, nuolatiniai klientai visuomet gauna įvairių asmeninių pasiūlymų, nuolat pirmieji sužino apie asortimento atnaujinimus. Tai gali atrodyti gana smulkūs dalykai, tačiau patikėkite – kai kam tai tikrai svarbu.

Prasideda akcija

Kaip ir žadėjome, pristatome šaunią Modivo akciją, kuri vyksta vos keletą dienų – nuo birželio 11 iki 14 dienos. Akcija vyksta visoms prekėms, kurios patenka į SPORTSTYLE & LIFESTYLE! kategoriją. Jei minėtomis dienomis apsipirkinėsite Modivo, jums šios kategorijos prekėms bus taikoma 15 proc. nuolaida internetinėje svetainėje ir 20 proc. nuolaida mobiliojoje programėlėje. Akcija galioja atrinktoms prekėms perkant ne mažiau nei už 79 eurus. 

Taigi, pasimatykime Modivo.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2024-04-11 10:05. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.