Kur Vilniuje taisyti batus?

Šių dienų pasaulyje mes galime įsigyti praktiškai ką tik norime. Neišimtis yra ir avalynė. Pripažinkite, anksčiau tokio gausaus pasirinkimo ir parduotuvių kiekio tikrai nebuvo. Laikai keičiasi. Kita vertus, dėl labai didelės pasiūlos, žmonės dažnai pamiršta, jog ne visuomet reikia keisti pamėgtus batus.

Jeigu turite batus, su kuriais visiškai nenorite atsisveikinti, nepamirškite, jog iki šiol dirba ne viena batų taisykla. Šiame tekste bus plačiau aptartos kelios avalynės taisyklos Vilniuje.

Avalynės taisykla Pilaitėje - taisykla, kuri aptarnauja visą Pilaitės mikrorajoną, tačiau tuo pačiu labai dažnai sulaukia klientų ir iš kitų Vilniaus vietų. Šioje taisykloje batų remontui yra naudojama itin profesionali įranga, kokybiškos (pasaulinių gamintojų) medžaigos, tad nesunkiai išgaunama geresnė remonto kokybė. Tokio rezultato pasiekti taikant vien rankinį taisymo būdą, būtų paprasčiausiai neįmanoma. Išties pati taisykla yra įsikūrusi centrinėje Pilaitės dalyje ir yra lengvai pasiekiama. Pasak jos klientų, taisykla gali pasigirti labai maloniu aptarnavimu ir pakankamai žemomis kainomis.

Avalynės taisykla BATAS - taisykla, kuri yra įsikūrusi pačioje sostinės širdyje - Gedimino prospekte. Ji teikia daugiafunkcines paslaugas. BATAS ne tik gali suremontuoti jūsų batus, tačiau taip pat užsiima ir batų atkurimu. Šioje taisykloje dirba tik tie meistrai, kurie yra baigę aukšto lygio kvalifikacijos mokymus ir darbuojasi su pačia moderniausia europietiška įranga. Meistrai naudoja medžiagas iš tokių šalių kaip Italija, Ispanija, Prancūzija. 

Sneaker spot - kuo užsiima ši vieta veikiausiai sufleruoja pavadinimas. Čia galite nešti įvairius savo sportbačius, kuri bus nuvalyti ar restoruoti. Nors dauguma taisyklų sportbačių tiesiog nepriima, tačiau Sneaker spot remontuoja būtent juos. Išties čia jūsų sportbačiai gali būti netgi patūrbinti. Šioje taisykloje galite gauti dekoro ant batų paslaugą. 

Taisyklėlė - dar viena vieta, kur galėsite sutaupyti savo batus. Pats pavadinimas turbūt išduoda, jog Taisyklėlė gali sutvarkyti ne tik jūsų batus. Jeigu jums sugedo rankinė, kuprinė, o gal norite susitvarkyti tam tikrą rūbą, tuomet taip pat drąsiai galite kreiptis į šią vietą. Patikėkite, Taisyklėlė tikrai gali prikelti jūsų daiktus naujam gyvenimui. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-12-31 16:46. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.