Kur pažaisti boulingą Kaune?

Esate kaunietis ir ieškote kur pažaisti boulingą? Išties dabar boulingas Kaune prieinamas net keliose skirtingose vietose. Keletas pavyzdžių - neo Kaunas, Oazės boulingas ir StrikeHouse. Būtent šias tris vietas šiek tiek plačiau ir aptarsime šiame tekste.

neo Kaunas - boulingas pačioje judriausioje Kauno gatvėje. Taip, supratote teisingai, neo Kaunas yra įsikūrs Savanorių prospekte (Savanorių pr. 350). Čia iš viso rasite aštuonis boulingo takus, o jie yra pritaikyti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams (specialūs pakeliami borteliai). 

Verta paminėti, kad boulingas yra tik viena iš siūlomų pramogų. neo Kaunas jums taip pat gali pasiūlyti aštuonis pulo, tris rusiško biliaro ir du snukerio (angliškas biliardas) stalus. Taip pat čia pastoviai yra rodomos įvairios sporto varžybos, jei norite jas stebėti, geriausia stalą iš anksto rezervuoti internetu. 

neo Kaunas taip pat siūlo galimybę švęsti savo asmenines, šeimos ar įmonės šventes. Čia rasite privačią pobūvių salę, kur telpa iki 30 žmonių, taip pat yra didelė kavinė. Svečiai gali užsisakyti iš plataus maisto, užkandžių, picų ir gėrimų meniu.

Oazės boulingas - rimtų turnyrų organizatorius. Ieškote vietos, kur nuolat vyksta įvairios boulingo varžybos? Tuomet labai rimtai pagalvokite apie Oazės boulingą, kadangi būtent čia nuolat vyksta Kauno boulingo mėgėjų lygos kovos, be to būtent čia rengiamas Laisvės alėjos lygos turnyras.

Ši vieta taip pat siūlo švęsti gimtadienius, organizuoti kitus renginus. O kaip didelį Oazės boulingo privalumą galima išskirti nuosavą terasą, kurioje galima pasistatyti grilių. Šis boulingas turi du milžiniškus ekranus, kur galima stebėti Kauno "Žalgirio", Lietuvos krepšinio kovas ir kitas sporto rungtynes. Be to, gerų žodžių nuolat sulaukia ir Oazės boulingo baras.

StrikeHouse - itin šiuolaikiškas boulingo klubas. Jeigu norite rasti boulingą su nauja įranga, jums reikėtų užsukti į prekybos centrą Mega, kadangi būtent čia įsikūręs StrikeHouse. 

Išties šis boulingo klubas yra tikrai labai modernus, o be to gali pasiūlyti ir kitas paslaugas. Čia užėję tikrai neliksite alkani, o išeisite puikiai nusiteikę. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-12-28 21:55. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.