Kur galima išsinuomoti batutą?

Anksčiau rimtus batutus būdavo galima pamatyti tik atrakcionų parke, tačiau laikai keičiasi labai greitai ir dabar įspūdinga batutą galima išsinuomoti net į asmeninę šventę. Patikėkite, tai jūsų vaikams būtų tikrai labai didelė ir įsimintina šventė. 

Šioje naujienoje kiek išsamiau pakalbėsime būtent apie batutų nuomą. Plačiau aptarsime vietas, kur Lietuvoje jūs galite išsinuomoti vieną ar net keletą batutų. 

Atrakcionai.lt. Kaip jau sufleruoja šis pavadinimas, tai yra internetinė svetainė, kuri gali pasirūpinti įvairiausiais atrakcionais jūsų šventėje. Ši įmonė gali pasirūpinti profesionaliais, Europos Sąjungoje gamintais batutais pačioms įvairiausioms progoms. Taip pat čia galėsite išsinuomoti ir kitus įvairius atrakcionus. Vasarą ši svetainė sulaukia itin didelio populiarumo, todėl patartina apie nuomą pamąstyti su tam tikra laiko atsarga. Taip pat šios įmonės pramogas galite išbandyti Vilniuje esančio prekybos centro OZAS minusiniame aukšte, kur yra įsikūręs atrakcionų parkas ADVENTICA.

Boblenas. Tai dar viena gerai žinoma batutų nuomotoja, veikianti Vilniuje. Čia galima įsigyti tiek mažų, tiek labai didelių batutų už tikrai prieinamą kainą. Apskritai šie batutų nuomotojai gali pasirūpinti ir jūsų vaikų švente. Taip, supratote teisingai, jie orientuojasi būtent į vaikiškus batutus, todėl tuo atveju, jei norite atšvęsti sūnaus ar dukros gimtadienį, o gal paminėti kitą įsimintiną vaikišką sukaktį, tuomet tai tikrai puikus variantas. 

Džiaugsmų šalis. Džiaugmų šalis gali pasiūlyti tiek batutų, tiek labai daug kitų šaunių idėjų vaikų šventei. Čia galima išsinimuoti tokius dalykus kaip spragėsių gaminimo aparatas, šokolado fontanas ir netgi privatus nuosavas maisto vagonėlis išskirtiniai progai. Jeigu norite, kad jūsų vaikai būtų tiesiog sužavėti, tuomet reikėtų labai rimtai pagalvoti apie Džiaugmsų šalies siūlomus variantus - bent jau buvusių klientų atsiliepimai išties puikūs.

Pripuciami.lt. Dar vieni batutų nuomotojai veiklą vykdantys pagrinde internetu. Šios įmonės pliusas, kad batutus ji nuomoja ne tik Vilniuje, tačiau taip pat Kaune ir Klaipėdoje, todėl praktiškai gali apimti visą Lietuvą. Čia rasite itin gausų batutų pasirinkimą, kuris netgi dėrės su jūsų vaikų mėgstamiausiais herojais. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-01-06 21:14. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.