Kokius Apple įrenginius perka lietuviai?

Apple prekės darosi vis populiaresnės ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje. Išties kol mūsų šalyje nebuvo įvestas euras, tiek daug obuolio ženklu žymimų gaminių pamatyti buvo sudėtinga. Tuo tarpu dabar, vis daugiau žmonių įsigyja būtent šios įmonės mobiliuosius telefonus, nepastebėta nelieka ir kita įranga.

Būtent apie Apple prekės ir bus pagrindinė šio mūsų teksto tema. 

Dažniausiai perka iPhone

Kai atsirado išmanieji telefonai, netrukus į telefonų rinką žengė ir Apple. Tuomet jie veikiausiai dar negalėjo pagalvoti, kad būtent šis žingsnis įmonėje sukels tikrą renesnasą. Būtent telefonai dabar sudaro daugiau nei 80 proc. šios įmonės pardavimų, o tokios sėkmės negali paaiškinti netgi rinkodaros profesoriai. Ši situacija yra laikoma tiesiog absoliučiai fenomenalia.

Išties Apple telefonai tikrai yra labai kokybiški ir ilgaamžiai, be to jie pasižymi labai gera kamera. Visgi, telefonų kritikai dažnai teigia, kad konkurentai naujoves visada sugeba pristatyti anksčiau, o Apple populiarūs išlieka tik dėl mados. Negalima sakyti, kad tame visiškai nėra tiesos - Apple vartotojai tikrai dažniausiai lieka ištikimi.

iPhone telefonai turi vieną didelį kozirį - savo asmeninę operacinę sistema, kuri nėra naudojama jokiuose kituose telefonuose. iOS operacinė sistema išties pasižymi paprastumu ir lengvumu, todėl net atsinaujinę savo Apple telefoną dažnai galite nepajusti skirtumo, kadangi operacinė sistema nekinta.

Labai išpopuliarėjo laikrodžiai

Paskutiniu metu vis daugiau žmonių pasaulyje ir Lietuvoje perka ir Apple laikrodžius. Jie yra susieti su telefonu ir yra tikrai išmanūs. Tai padeda greičiau perskaityti žinutes, kartais net į jas atsakyti.

Išties dabar laikrodžiai net suteikia galimybę atsiskaityti banko kortele, atsiliepti į skambučius. Gal vienintelis jų minusas gana greitai išsikraunanti baterija. Kita vertus, tai tikrai nėra labai brangus malonumas, todėl jeigu manote, jog jums tai būtų naudinga, tikrai galite pagalvoti apie Apple išmaniojo laikrodžio ar kito išmaniojo laikrodžio įsigijimą.

Kompiuteriai nebėra tokie brangūs

Anksčiau Apple nešiojamieji kompiuteriai pasižymėdavo tiesiog labai didele kaina, tačiau situacija keičiasi. Dabar Macbook Air galima įsigyti už kainą, kuri net nesiekia 1000 eurų, todėl natūralu, kad šį pirkinį gali sau leisti vis daugiau žmonių.

Apskritai verta paminėti, kad gerokai išaugęs ir bendras Apple prekių prieinamumas. Dabar jų rasite praktiškai kiekvienoje elektronikos prekių parduotuvėje. Anksčiau to tikrai nebuvo. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-01-14 13:12. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.