Knygos internetu - paslauga vis populiaresnė

Knyga anksčiau buvo laikoma labai dideliu turtu. Galima atsiminti knygnešių laikus, kai skaityti lietuviškai reikėjo slapčia ir tai buvo tikrai labai didelė privilegija. Laikai keičiasi ir dabar knygų lietuvių kalba galime rasti tiek, kiek norime. Kita vertus, iš dalies keičiasi ir požiūris. 

Žinoma, knygos tikrai neišnyks, tačiau dabar dažnu atveju keičiasi jų forma. Fiziniai knygynai išgyvena ne pačius geriausius laikus, kadangi vis daugiau žmonių dėmesį patraukia knygos internetu. Būtent apie šiuos pokyčius kiek plačiau ir pakalbėsime šiame tekste.

Kam eiti į knygyną, jei gali užsisakyti?

Išties - ar tikrai būtina eiti į fizinį knygyną, jei knygos jums gali atkeliauti į paštomatą arba būti pristatytos iki pat namų durų? Apskritai prekyba internetu darosi vis labiau populiari absoliučiai visose srityse ir knygos šiuo atveju tikrai nėra išimtis.

Natūralu, kad prie tokių rinkos pokyčių prisitaikė visi didieji šalies knygynai. Iš visų jų galima nesunkiai užzisakyti knygas į namus.

Knygos jūsų įrenginyje

Vis daugiau žmonių kalba apie tai, jog knygos užima per daug vietos. Galiausiai juk perskaitę knygą dažnu atveju tiesiog neturime kur jos dėti ir ji tiesiog guli mūsų namų lentynoje. Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja elektroninės knygos, kurias galima skaityti specialioje skaityklėje arba tiesiog jūsų įrenginyje - telefone ar kompiuteryje.

Tokias knygų versijas yra įprasta pirkti internetu. Tokiu atveju jums tereikia apmokėti pirkinį ir jis jus pasieks vos per keletą sekundžių. Taip, supratote teisingai - jokio laukimo tikrai nebus.

Knygos CD-DVD

Internetu žmonės dažnai perka ir audio knygas, kurias reikia tiesiog klausyti. Jos būna įrašytos profesionalaus įgarsintojo. Tad reikia tiesiog susikaupti ir mėgautis pasakojimu. Tokios knygos labai gerai tinka, kai einama pasivaikščioti ar vairuojamas automobilis. 

Spėjama, kad ateityje CD-DVD knygos įgis tik dar gerokai didesnį populiarumą.

Knygas galima pirkti net per programėlę

Įdomu tai, jog šiais laikais knygas galima įsigyti net per mobiląją programėlę. Tiesa, šiuo metu tokią paslaugą turi dar ne vsi knygynai, tačiau spėjama, kad ateityje tai tiesiog neišvengama.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-07-12 10:19. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.