Kino teatrų lankomumas smunka, tačiau jie vis tiek populiarūs

Kino teatrai dar visai neseniai buvo didelė naujiena ir itin mėgiamas laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau pasaulis sparčiai keičiasi ir juda į priekį. Dabar filmus galime pažiūrėti ne tik per televizorių ar kompiuterį, bet net ir paprasčiausiame mobiliajame telefone. Ir tam tikrai nereikia paties naujausio modelio.

Nors ir bandoma, tačiau iki šiol dažnai susiduriama su piratavimu problema, žmonės dažnai turinį tikisi pažiūrėti dykai už tai nesumokėję. Dėl to, iš dalies kenčia kino teatrai, tačiau nesipraskite neteisingai - kinas kino teatruose vis tiek išlieka populiarus, be to pats kinas prisitaiko prie kintančių tendencijų.

Pavyzdžiui, didieji kino teatrai siūlo įsigyti dovanų kuponus. Tai išties puiki dovana, tuo atveju kai nežinote ką dovanoti ir žinote, jog dovanos gavėjas yra tikras kino fanas. Galbūt jis į kiną neina todėl, kad nori pataupyti, tačiau gavęs pakvietimus, kurie galioja tikrai ilgą laiką, žmogus veikiausiai dovana mielai pasinaudos.

Tokie kino teatrai kaip Forum Cinemas ar Multikino turi ir daugiau išskirtinių pasiūlymų. Čia galite pigiau įsigyti šeimos bilietą, taip pat už kiną mažiau gali mokėti moksleiviai bei studentai, speciali akcija yra taikoma ir Maximoa AČIŪ kortelės turėtojams. 

Labai įdomią opciją jums gali pateikti APOLLO kino teatras, kuriame galėsite atšvęsti savo ar suorganizuoti savo draugo gimtadienį. Juk panašiame renginyje nesate buvę, tiesa?

Populiarėja ir kino festivaliai, kurie taip pat rodomi kino teatruose. Vilnius gali pasigirti Scanoramos ir Kino pavasario kino festivaliais. Vienas jų vyksta rudenį, kitas - pavasarį.

Žinoma, koronavirusas kino teatrams šiek tiek sujaukė planus. Ilgą laiką jie apskritai negalėjo dirbti, vėliau žmonės buvo priversti sėdėti su kaukėmis. Tačiau bent jau dabar kino teatrų atstovai yra nusiteikę pozityviai ir tiki, jog visus nesklandumus pavyks palikti praeityje. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-09-28 21:56. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.