Juicy Hair serumas - sveikų plaukų garantas

Kiekvienas žmogus, nesvarbu ar tai vyras, ar moteris nori turėti tvirtus ir sveikus plaukus. Dėl šios priežasties dažnu atveju yra pasitelkiamos ir įvairios papildomos priežiūros priemonės. Būtent nusilpusių ir slenkančių plaukų priežiūrai yra skirtas specialus Juicy Hair serumas. 

Šio serumo paslaptys yra į jo sudėtį įeinantys kofeinas ir largininas. Šios sudedamosios dalys gerina kraujotaką aplink plaukų svogūnėlius, be to skatina naujų plaukų augią. 

Sudėtyje esantys dvylikos augalų ekstraktai, tokie kaip dilgėlių, varnalėšų, kraujažolių, nuo seno naudojami medicinoje plaukų stiprinimui ir slinkimo stabdymui. Tad galima sakyti, kad Juicy Hair serumas apjungia ilgametes plaukų priežiūros tradicijas į vieną bendrą visumą. 

Per kiek laiko galima pamatyti rezultatus?

Išties jeigu naudosite Juicy Hair serumą pirmuosius rezultatus pamatysite maždaug po pusantro mėnesio. Žinoma, daugelis žmonių tikisi, kad pokyčiai bus labai greiti, tačiau norint "pataisyti" plaukus reikia turėti šiek tiek kantrybės.

Kita vertus, naudojant šį serumą jūsų plaukai nesiriebaluos, jų nereikės specialiai plauti, todėl jūs tikrai nepatirsite jokių nepatogumų. 

Kaip galima įsigyti?

Juicy Hair serumą galima užsisakyti internetu, todėl jis labai lengvai prieinamas visoje Lietuvoje. Nesvarbu kur jūs gyvenate, užsakymas jus pasieks kelių dienų bėgyje.

Dar vienas pliusas, jog už pristatymą jums nereikės nieko mokėti - jis yra visiškai nemokamas.

Kur tai pagaminta?

Jeigu vertinate lietuvišką produkciją, tuomet Juicy Hair serumas jums tikrai patiks, kadangi jis yra pagamintas mūsų šalyje. Tai, kaip vertingą faktą, priima daugybė klientų. 

Turime ir specialų pasiūlymą

Šiuo metu Juicy Hair produkcijai turime specialų pasiūlymą. Visi mūsų svetainės Protinga.lt lankytojai įsigydami šios įmonės produkciją gali panaudoti nuolaidos kodą PLAUKAI10. Su šiuo nuolaidos kodu gausite dešimties procentų nuolaida ne tik serumui, bet ir apskritai visai Juicy Hair produkcijai.

Susidomėjai? Apžiūrėk Juicy Hair asortimentą jau dabar. Gal kažką nusižiūrėsi ne tik sau, bet ir savo artimiesiems. Juk kaip jau rašėme - visi žmonės be išimties nori turėti sveikus plaukus.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-09-09 13:54. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.