Itin daug galimybių susidėti dantų implantus

Turbūt kiekvienas esame susidūrę su tam tikrais kompleksais dėl savo dantų. Kai kurių žmonių dantys yra labai kreivi, kitų tiesiog greitai genda, be to yra gajus mitas, jog vizitai pas odonotologą yra labai skausmingi. Tačiau medicina milžiniškais žingsniais žengia į priekį, tad ir galimybių turėti tobulą šypseną yra šiek tiek daugiau.

Šiame tekste šiek tiek plačiau pakalbėsime apie tai, kokias paslaugas jums gali suteikti implantologijos centras. Žinoma, tokių centrų paslaugos nėra pigios, tačiau ar gali būti geresnė investicija, nei investicija į save?

Dantų implantavimas. Turbūt nėra pažangesnio ir tobulesnio metodo, kaip atkurti trūkstamus dantis. Dantų implantavimas įprastai yra taikomas tada, kai žmogus netenka vieno ar keletos dantų. Ši procedūra yra taikoma visiems asmenims, tiesa įprasta dantis įplantuoti žmonėms, kurių amžius nėra jaunesnis nei 18 ar 20 metų. Būtina paminėti, kad garbus amžius tikrai nėra priežastis, dėl kurios jums nebūtų sudėti dantų implantai, todėl šia paslauga, be jokios abejonės, gali pasinaudoti ir senjorai. Dantų implantai dažniausiai yra gaminami Vakarų Europos šalyse (pavyzdžiui, Vokietijoje ar Šveicarijoje), o patys implanai atrodo labai natūraliai ir vizualiai visiškai nesiskiria nuo realių dantų. Todėl, jeigu jaučiate kompleksą ar tiesiog turite trūkstamą dantį, dantų implantavimo opcija būtų kaip tik jums.

Nemokama konsultacija dėl dantų implantų. Ne visos, tačiau kai kurios dantų implanavimu užsiimančios klinikos teikia nemokamą konsultaciją, kuri gali jums padėti apsispręsti ar dantų implantai jums tikrai yra reikalingi. Jūsų individualią situaciją įvertins gydytojas profesionalas, jums bus pasiūlytos gydymo alternatyvos po kurių ir galėsite priimti sprendimą.

Protezavimas ant implantų. Iš esmės visos klinikos, kurios verčiasi dantų implantavimu, jums galės pasiūlyti ir dantų protezavimą ant implantų. Protezavimas įprastai yra aptariamas konsultacijos metu, juk natūralu, kad tai reikalinga dar prieš pradėjus dantų implantaciją. Standartiškai dantų implantai pilnai prigyja per keletą mėnesių, tuomet yra nuimamti dantų lankų antspaudai, o tuomet specialioje labaratorijoje dantų technikai gali pasirūpinti ir būsimais jūsų dantų protezais. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-06-19 15:17. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.