Išankstinio papildymo kortelių privalumai

Dauguma žmonių šiais laikais yra tam tikro operatoriaus telefoniniai abonentai. Kitaip tariant mes naudojamės mobiliojo ryšio paslaugomis ir kartą per mėnesį apmokame gautą sąskaita. Kita vertus, yra ir kita alternatyva, kurią turbūt esame naudoję kiekvienas iš mūsų. Kalbame apie išansktinio papildymo kortelės, kurios dažnu atveju yra kur kas pigesnė opcija.

Šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie išankstinio papildymo korteles ir jų pliusus prieš buvimą abonentu.

Turbūt sumokėsite pigiau

Išties pasipildę tokią kortelę greičiausiai sumokėsite šiek tiek pigiau. Kadangi niekuomet neviršysite savo limitų, o jeigu taip ir nutiktų, kortelę nesunkiai galėsite papildyti ir internetu. Taip, dabar nebėra tie laikai, kai būtina eiti į parduotuvę ar spaudos kioską, kad papildytumėt kortelę. Jūs galite tą padaryti ir internetu ir tam tereikės paspausti vieną ar du mygtukus.

Čia galėsite pasipildyti bet kurią iš jums aktualių paslaugų. Įskaitant ir tiesiog interneto ryšio duomenų įsigijimą.

Įsigyti galima per minutę

Jums tiesiog reikia naujos kortelės? Tokią kortelę jūs galite įsigyti vos per vieną minutę. Ją rasite praktiškai bet kokioje maisto prekių parduotuvėje. Tad tuo atveju, jeigu, pavyzdžiui, užblokavote savo numerį, o jums reikia skubiai paskambinti, tuomet tokia kortelė gali problemą išspręsti labai greitai.

Be to, iš esmės ši kortelė nieko nekainuos. Kadangi dauguma iš jų, kainą, kurią sumokate už pačią kortelę, vėliau kompensuoja nemokamais duomenimis ar nemokamais pokalbiais.

Teikia tie patys operatoriai

Išties jums gali kilti klausimas kas yra tokių kortelių tiekėjai? Atsakymas yra labai paprastas - tokias korteles tiekia tie patys operatoriai, kurie suteikia ir klasikines abonimentines paslaugas. Todėl tikrai nebus taip, kad kažkur jums pradės strigti ryšys ar šios kortelės ims veikti blogiau.

Geras variantas vaikui

Išties tokios kortelės yra puikus variantas vaikui - juk jis dažnu atveju nežino savo limitų, tuo tarpu čia turėtų aiškų duomenų kiekį, kurio viršyti negalėtų. Prisiminkite ir savo vaikystę, veikiausiai vienu ar kitu metu panašią kortelę tikrai naudojote ir jūs. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-07-18 14:36. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.