Į turgų galima eiti kaip į restoraną

Ar kada nors susimąstėte, jog turgus gali būti puiki vieta pavalgyti? Taip, perskaitėte visiškai teisingai - bent jau maisto turgus Vilniuje (o jų toli gražu ne vienas) gali pasiūlyti ne tik įvairių produktų, drabužių, bet ir daugybę kavinukių ir restoranų, kuriuose galima pavalgyti. Šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie tai, kokios maitinimosi įstaigos turguose yra pačios populiariausios.

Greitas maistas (kebabai, burgeriai ir kt.)

Žinoma, greitas maistas yra tikras turgaus atributas. Tai greičiausiai per daug nieko nenustebins, kadangi turguose viskas vyksta greitai, todėl maisto kultūra į tai taip pat atsižvelgia. Niekam nėra paslaptis, jog lietuviai tikrai yra dideli kebabų fanai, todėl būtent kebabinių ir burgerinių tikrai netrūksta. Taip pat turguose dažniausiai galima įsigyti bandelių su mėsa, paieškoję rasite ir picų, kurias galėsite įsigyti tiek po gabalėlį, tiek visą picą.

Saldumynai ir desertai

Turguose labai populiarios saldžios bandelės, kava ir kiti skanėstai. Kiekviename Vilniaus turguje rasite bent vieną desertinę. Jose galėsite valgyti tiesiog vietoje arba pasiimti savo užsakymą išsinešti (pagal kiekvieno poreikį). Patikėkite, turgaus saldumynai dažniausiai būna tikrai išskirtiniai ir unikalūs.

Azijos virtuvė

Kinų, japonų, indų maistas. Visos šios virtuvės yra be galo skirtingos ir, žinoma, jų nerasite pas vieną pardavėją. Tačiau visos paminėtos ir kitokios Azijos virtuvės tikrai populiarios Lietuvoje. Vieni mėgsta itin aštrų indišką maistą, kiti sušius ar kinišką vištieną saldžiarūgščiame padaže. Pavaikščioję Vilniaus turgavietėse, galėsite pasirinkti tai, kas labiausiai tinka būtent jūsų skoniui.

Jūros gerybės

Jeigu esate buvę didžiuosiusoe pasaulio žuvies turguose veikiausiai esatę matę situaciją, kai galima nusipirkti žuvies ir vietoje jums ją ir paruošia. Išties dabar šviežios žuvies patiekalų vietoje gali paragauti ir vilniečiai. Ne vienas maisto turgus pateikia unikalius šviežios žuvies patiekalus. 

Susidomėjote? Tuomet prisiruoškite ir marš pavalgyti į vieną iš Vilniaus turgų! Garantuojame, tikrai būsite maloniai nustebinti.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2023-03-19 20:24. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.