Į ką atkreipti dėmesį renkantis elektros tiekėją?

Kaip žinia, namų ūkiams, kurie per metus sunauodoja nuo 1000 iki 5000 kWh elektros, iki gruodžio aštuonoliktos dienos reikia pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją. 

Tiesa, nors dauguma žmonių yra girdėję, jog reikia pasirinkti elektros tiekėją, tačiau trūksta elementarios informacijos į kokius dalykus reikia atkreipti dėmesį priimant sprendimą. Būtent apie tai plačiau ir pakalbėsime šioje naujienoje.

Visų pirma, jums reikėtų rinktis tokį tiekėją, kuris siūlo ne vieną kainą, tačiau mokėjimo planus, kurie yra pritaikyti pagal individualius jūsų suvartojimo poreikius bei įpročius. Tokiu atveju gausite sau ženkliai parankesnį variantą.

Labai atidžiai pažiūrėkite ir įvertinkite ne tik elektros tarifą, tačiau ir bendrą mėnesinį mokestį. Kadangi tai yra du skirtingi dalykai ir jų painioti tikrai nereikėtų. Juk galiausiai būtent mėnesinis mokestis, veikiausiai, ir bus pagrindinis indikatorius jums priimant sprendimą. 

Taip pat būtinai atkreipkite dėmesį ar jus dominatis elektros paslaugų tiekėjas pasirinktam laikotarpiui leidžia fiksuoti konkrečią nustatytą kainą. Tai ypač praverčia tuo atveju, jei šiuo metu elektros kaina yra mažesnė. Be to, tai labai praverčia žmonėms, kurie yra linkę planuotis savo išlaidas. 

Būtinai įsitikinkite, jog elektros tiekėjas yra tikrai patikimas. Esmė yra tokia, kad visi elektros tiekėjai ją įsigyja iš panašių įsigijimų šaltinių, o kalbant apie elektros kainą, ją, didžiąją dalimi, ir toliau reguliuos valstybė. Patys pasiūlymai skirsis gana nežymiai, todėl patikimumas yra itin svarbus pasirinkimo momentas. 

Be abejo, egzistuoja ir kiti faktoriai. Todėl privalu įsivertinti ne tik tokius dalykus kaip kaina, bet ir kitas tiekėjų siūlomas naudas. 

Daugeliui žmonių dažnai kyla klausimas, kodėl elektros tiekėjų siūloma kaina dažnai atrodo didesnė, nei už elektrą yra mokama dabar? Būtent todėl, norint išvengti elektros tiekimo kainų pokyčių, renkantis tiekėją galima užfiksuoti kainą pasirinktam laikotarpiui.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-09-29 19:41. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.