Grožio salonai - ir vyrams, ir moterims

Grožio salonai dar santykinai nesenoje praeityje atrodė kaip gana didelė prabangos prekė ir iš esmės į grožio salonus eidavo tik moterys (Grožio salonai moterims Vilniuje - buvo vieninteliai grožio salonai Sostinėje, grožio salonai vyrams Vilniuje galima sakyti neegzistavo). Jos taip pat ten rodydavosi retai, dažniausiai tik ruošdamosis kokiai nors ypatingai progai - vestuvėms, krikštynoms ir pan.

Dabar šios paslaugos yra kur kas populiaresnės, o tai lemia keletas priežasčių. Visų pirma žmonės suprato, jog grožio salonų paslaugos nėra tokios prabangios, kaip anksčiau galėjo pasirodyti. Antra labai svarbi priežastis - išaugusi pačių salonų ir jų teikiamų paslaugų pasiūla. Anksčiau daugybė miestų apsiribojo viso labo keliomis kirpyklomis, o dabar situacija jau yra visiškai kitokia.

Žinoma, grožio salonų paslaugos moterims ir vyrams šiek tiek skiriasi. Vis tik, kaip rodo statistika, moterys kur kas dažniau yra linkusios dažyti plaukus, o manikiūras ir pedikiūras yra praktiškai tik joms skirta paslauga. Taip pat tik moterys renkasi antakių ir blakstienų procedūras, be to joms kur kas aktualesni yra ir depiliacijos klausimai. 

Turbūt perskaitę visas šias paslaugas sau uždavėte klausimą - kas gi lieka vyrams? Žinoma, kad plaukus kirptis reikia tiesiog visiems, tačiau ypač paskutiniu metu vyrai labai dažnai grožio salonuose tvarkosi ne tik viršugalvio plaukus, bet ir barzdą.

Barzdos skutimas bei modeliavimas, barzdos tonavimas, barzdos dažymas - visas šias paslaugas teikia tik vyrams skirti grožio salonai (tokie kaip Bardzaskučiai ar Brutal Barber). Tokiuose, tik vyrams skirtuose salonuose, taip pat rasite ir bene gausiausią Lietuvoje kokybiškų plaukų ir barzdos priemonių pasirinkimą. Todėl jums net nebūtina tiesiogiai naudotis grožio salono paslaugomis - galite ten užsukti kaip tiesiog į parduotvę.

Apskritai kalbant tiek apie vyrų, tiek apie moterų, tiek ir apie universalius grožio salonus, daugėja ir specializuotų salonų, kurie teikia tik vieną, tačiau konkrečią paslaugą. Ši tendencija ateina iš Vakarų pasaulio, kur žmonės orientuojasi tik vienoje paslaugoje, tačiau stengiasi atlikti ją itin kokybiškai.

Nesilankai grožio salone? Tikrai gali pabandyti nueiti bent vieną kartą - galbūt tai taps įprastu tavo gyvenimo dalyku.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-09-27 22:18. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.