Golfo aikštynai darosi vis populiaresni

Anksčiau golfas atrodė kaip tikras aristokratų sportas, kurį mes galime pamatyti tik per televizijos ekraną ar Holivudo filmuose, visgi pasaulis keičiasi ir golfas darosi vis labiau prieinamas ir populiarus net ir mūsų šalyje. Golfo aikštynai darosi vis dažnesnis dalykas, todėl šiame tekste šiek tiek plačiau aptarsime kur tokių galima rasti ir kur galima pažaisti golfą.

Klubai gali pasigirti tuo, jog jame susijungia gamtos ramybė, smaragdinio žalumo pievos, grynas oras, o visą tai vienyja bendraminčių draugiją, kuri labai mėgsta žaisti golfą. Klubuose visiškai nesvarbu ar jūs esate profesionalus golfo žaidėjas, mėgėjas, pradedantysis ar tiesiog žmogus, kuriam patinka aktyvus poilsis. Laukiami visi, kurie nori maloniai praleisti laiką. Klubas siekia siūlyti pačios aukščiausios kokybės paslaugas ir gali pasigirti labai patogia lokacija. Automobiliu, važiuodami nuo Vilniaus centro, golfo klubus pasieksite vos per kiek daugiau nei dvidešimt minučių. 

Klubai veikia jau daugiau nei dešimtmetį, o pagrindinė jo mintis visuomet buvo labai paprasta, tai siekis vietiniams gyventojams suteikti galimybę išmokti žaisti golfą.

Tai pat tarptautinius standartus atitinkantis, 18 duobučių Škotiško tipo golfo aikštynas. Šiame golfo ne tik atsipalaiduosite ir mėgausitės savo pamiltu žaidimu, tačiau ir būsite apsupti neįtikėtino grožio gamtos.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-05-02 10:24. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.