Erotinių prekių parduotuvės Lietuvoje

Jeigu anksčiau mūsų visuomenėje sekso tema apskritai buvo vienas didelis tabu, tai dabar laikai tikrai gerokai pasikeitę. Mes vis labiau artėjame prie Vakarų pasaulio standartų, kur kalbėti apie kūniškus malonumus yra visiškai normalu. Ne visi žmonės turi seksualinius partnerius, o ir turintys dažnai nori dar labiau paįvarinti savo seksualinį gyvenimą. Tokiu atveju puikiai pasitarnauti gali erotinės prekės.

Paskutiniu metu tokiomis prekėmis prekiaujančių parduotuvių Lietuvoje sparčiai daugėja. Ta proga aptarsime keletą iš jų ir įvardinsime ką jose jūs galite nusipirkti.

Aistra - viena seniausiai Lietuvoje veikiančių erotinių prekių parduotuvių, kurią galima rasti net keturiuose miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panėvėžyje. Kaip teigiama šios parduotuvės aprašyme, Aistra jums atveria gyvenimo džiaugsmą, kuriame negalioja jokie tabu. Nesutikti su tuo greičiausiai būtų sudėtinga. Parduotuvių tinklas išties gali pasiūlyti labai platų prekių asortimentą, pradedant vibratoriais, baigiant įvairiais fetišo įrankiais (pavyzdžiui botagais).

Fantazijos.lt - jei pirma paminėta parduotuvė orientuojasi į realias parduotuves, tai Fantazijos.lt yra tikra sekso prekių karalienė internete. Ši interneto svetainė išties yra labai patogi ir funkcionali - pritaikyta tiek mobiliąjai, tiek stacionariai versijai. Čia užsakius prekes, jos jus pasieks per vieną ar dvi darbo dienas. Dažnai žmonės norėdami apsipirkti erotinių prekių parduotuvėje, truputį kuklinasi, todėl galimybė pirkti internetu išties patinka didžiąjai daliai klientų. Prekių įvairovė čia taip pat labai plati, be to internete pateikiama daugybė akcijų.

Hotlips.lt - dar viena internetinė parduotuvė, kuri pasižymi kiek išskirtinesniu racionu. Be abejo, čia rasite ir visas įprastas erotines prekes (kaip vibratoriai), tačiau Hotlips.lt labiausiai garsėja itin didelio seksualaus apatinio trikotažo pasirinkimu. Taigi, jeigu jus domina ir traukia būtent seksualūs apatiniai, tuomet tikrai rekomenduojame apsilankyti šioje svetainėje.

Nebegėda - projektas, kuris save praminė Lietuvos seksualinės revoliucijos pradininkais. Tai projektas, kuris pagrinde yra orientuotas apie moteris. Nebegėda ne tik prekiauja erotinėmis prekėmis, tačiau taip pat kalba apie seksualumo esmę, pataria kaip gerinti santykius su savimi ir kitais. Tai tarytum du dalykus sujungianti parduotuvė, kuri ir prekiauja ir skatina pasitikėjimą savimi. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-01-12 19:26. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.