Elektroninės maisto parduotuvės sulaukia vis daugiau klientų

Prieš penkiolika metų visi eidavome į maisto prekių parduotuvę ir tiesiog laukdavome kasose pas realias kasininkes, vėliau atsirado kasos, kur prekes skanuojame patys. Nors daugeliui žmonių atrodė, jog jomis bus sudėtinga naudotis, tačiau dabar dauguma žmonių tikrai jau yra įgudę. Žinoma, daug kas naudojasi ir klasikinėmis kasininkių paslaugomis, tačiau akivaizdu, kad pasaulis šioje srityje sparčiai juda į priekį. 

Tiesa, pirkėjų parduotuvėse paskutiniu metu apskritai darosi vis mažiau. Ne, pačių pirkėjų skaičiai nemažėja, tačiau vis daugiau žmonių maistą yra linkę užsisakyti į namus. Todėl terminas elektroninė maisto parduotuvė tampa vis labiau svarbus. Būtent apie tai šiame tekste pakalbėsime šiek tiek plačiau.

Didieji prekybos tinklai žiūri atsargiai

Prekybos centras "Maxima" valdo prekės ženklą "Barbora", kuris veža maisto produkciją į namus jau ilgą laiką. Tiesa, iš kitų didžiųjų tinklų į namus maistą taip pat pristato tik "Rimi". Ir tą jie daro santykinai neseniai. Bent jau anksčiau buvo teigiama, jog tai nėra itin perlninga veikla, todėl prekybos centrai nenori į tai "veltis". Kita vertus, keičiasi mūsų visuomenė, o jaunų žmonių požiūris yra šiek tiek kitoks.

Būtina paminėti ir karantiną - būtent per jį daugybė žmonių pradėjo užsisakyti maistą į namus ir tai jiems pasirodė tikrai gana patogus būdas.

Mažos parduotuvės tiekia išskirtines prekes

Maisto į namus rinką vis labiau užima mažos išskirtinės parduotuvės, kurios prekiauja specifine produkcija. Tiesa, kai kuriose iš jų galima rasti ir standartinį pirkinių krepšelį (mėsos, produktai, pienas, kiaušiniai, vaisiai ir pan.). 

Specializuotos parduotuvės taip pat pristato į namus

Į namus dažniausiai maistą pristato ir dauguma specializuotų maisto parduotuvių. Nesvarbu ar jos prekiauja saldumynais ar, tarkime, vytinta mėsa. Ypač, jeigu prekių galiojimo terminas yra ilgesnis, tuomet jas nesunku pristatyti visoje Lietuvoje. Todėl specializuotos maisto parduotuvės dažniausiai turi savo elektronines parduotuves.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2023-03-05 20:31. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.