Elektroninės cigaretės vis labiau populiarėja

Iš esmės rūkymas nėra pats geriausias ir sveikiausias dalykas, tačiau daugybė žmonių vis tiek renkasi ne sveikatą, o malonumą, kurie jį gauna rūkydami. Tabako rinka taip pat nestovi vietoje ir nuolat keičiasi. Jeigu anksčiau mums didelė naujiena atrodė jau ir sukamas tabakas, tai dabar turbūt visi esate girdėję apie tokius įrenginius kaip iQos ir panašiai.

Šį tekstą paskirsime vienai naujai cigarečių rūšiai, konkrečiai - elektroninėms cigaretėms.

Būna įvairių

Pastarųjų būna įvairių tipų. Vienas galima naudoti vieną kartą (tiesa, dažniausiai tokios cigaretės užtenka bent jau dienai, kadangi yra numatytas tam tikras dūmų kiekis), kitas galima pasikrauti ir naudoti labai ilgą laiką.

Kiekvienas žmogus renkasi pagal savo poreikius. Tie, kurie mėgsta įvairius skirtingus skonius dažniausiai renkasi vienkartines cigaretes, kadangi tuomet gali varijuoti savo pasirinkimu.

Skirtingi modai

Tie, kurie rūko elektonines cigaretes žino ir apie skirtingus modus. Jie būna mechaniniai ir elektroniniai.

Kuo jie skiriasi? Mechaniniai modai neturi jokių apsaugų, todėl Jūs užtikrinate tinkamą baterijų, bei spiralių panaudojimą.Tuo tarpu Elektroninės baterijos modifikacijos, kurios palaiko įvairiausius nustatymus, turi įvairias apsaugas ir garinimą paverčia dar paprastesne ir saugesne rūkymo alternatyva.

Specialios parduotuvės

Elektroninių cigarečių dabar galima įsigyti specialiose, tam skirtose parduotuvėse. Jų Lietuvoje yra net keletas. Ten rasite tikrai labai platų pasirinkimą, o jus taip pat pakonsultuos profesionalūs konsultantai. Todėl tikrai rekomenduojame apsilankyti tokiose parduotuvėse, jeigu norite kažko įmantresnio.

Kita vertus elektroninių cigarečių galima rasti ir tiesiog eilinėje parduotuvėje. Tiesa, ten pasirinkimas bus truputį kuklesnis.

Cigarečių su skoniais nebeliko

Itin populiarios buvo eleketroninės cigaretės su įvairiais skoniais, tačiau jų prekyboje jau neberasite. Įsigaliojus naujoms Europos Sąjungos direktyvoms tokios cigaretės buvo pašalintos iš prekybos.


SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-08-18 10:58. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.