Elektroninė technika pasiekiama kaip niekada anksčiau

Turbūt visi prisimename laikus, kai norėdami įsigyti naują kompiuterį ar šaldytuvą važiuodavome į specialią tam skirtą parduotuvę, kurių nebuvo tiek jau daug. Ne didžiųjų miestų gyventojai turėjo netgi važiuoti į kitus miestus, kad įsigytų savo norimą produktą. 

Laikai keičiasi, elektroninės technikos parduotuvės taip pat. Dabar pasaulyje vyrauja visagalis internetas, o internetinė prekyba nepralenkia ir Lietuvos. Labai daug žmonių elektroninę techniką įsigyja būtent internetu. Taip pat būtina pastebėti, jog dabar turime ir kur kas daugiau elektroninės technikos parduotuvių. 

Ironiška, jog prieš gerus penkiolika metų galėjome kalbėti apie tai, jog fizinės parduotuvės turi savo internetines versijas. Dabar situacija yra atvirkštinė. Pagrindinė prekyba vyksta internete, bet parduotuvės turi ir fizines savo versijas. Išties šiuo aspektu situacija Lietuvoje yra išties gera ir fizines parduotuves turi visos elektroninės produkcijos prekybos rinkos lyderės (kalba eina apie tokias parduotuves kaip Elektromarkt, Pigu.lt, Skytech, Topocentras, Varlė.lt). Išties užtenka pažiūrėti net į pavadinimus - jei pavadinimas sutampa su internetinės svetainės adresu, šis faktas yra išties daug sakantis.

Dauguma parduotuvių siūlo ir labai patogų klientų aptarnavimą. Jie yra aptarnaujami gyvo pokalbio pagalba svetainėje arba telefonu. Čia pliusą turi Pigu.lt, kuri gali aptarnauti klientus telefonu tiesiog visą parą be poilsio dienų. Didžioji dalis parduotuvių taip pat turi savo mobilias programėles, kas dar labiau palengvina galimybes įsigyti norimas prekes. Juk užtenka vos kelis sykius paspausti telefono ekraną ir pasirinktos prekės jau keliauja pas jus. Pastarosios yra pritaikytos populiariausioms operacinėms sistemoms - Android ir iOS.

Dar viena priežastis, kodėl elektroninės parduotuvės dabar turi dar didesnį pasiekiamumą - galimybė pirkti lizingu. Tai nėra pasaulinė naujiena, tačiau anksčiau tokio didelio lizingo prienamumo tikrai nebuvo. Dabar šią funkciją gali pasiūlyti absoliučiai visos tekste jau paminėtos elektroninės technikos parduotuvės.

Taigi, akivaizdu, jog pasauliui judant į priekį, vis dažniau atnaujinant mėgstamiausias prekes, į priekį juda ir prekybininkai. Galime tik pasidžiaugti, jog įsigyti norimus daiktus galime vis greičiau ir greičiau, o norimi daiktai mums pristatomi į bet kurį Lietuvos kampelį. 


SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-11-22 21:54. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.