Eavalyne.lt - nuolaidos kodas padės įsigyti batus pigiau

Šiais laikais daugybė žmonių avalynę perka tiesiog internetu. Tą lemia viena esminė priežastis – kaina. Taip, turbūt jūs pagalvojote visiškai teisingai – internetu įsigyti batai dažniausiai kainuoja truputį pigiau.

Juk nereikia mokėti salės mokesčio, yra mažesni darbuotojų kaštai, o visas priežastis sudėjus į vieną visumą, pardavėjas tikrai gali pasiūlyti šiek tiek mažesnę kainą.

Visgi, internete parduotuvių, kurios prekiauja avalyne yra tikrai daug – kai kurios prekiauja ir, pavyzdžiui, rūbais, kitos turi savo specialią nišą, kaip, sakykime, sportbačiai. Be to, savo internetines parduotuves dabar turi ir didžioji dauguma fizinių parduotuvių, todėl kai kuriais atvejais žmonėm pasirinkti yra sunku.

Šiame straipsnyje išskirsime vieną internetinę avalynės parduotuvę, kuri per ilgus metus yra užsitarnavusi itin gerą vardą.

Eavalyne.lt – tikras batų rojus internete

Greičiausiai dauguma iš jūsų jau esate girdėję pavadinimą Eavalyne.lt. Išties būtų keista, jeigu taip nebūtų, kadangi būtent ši internetinė batų parduotuvė yra, ko gero, didžiausia Lietuvoje. Čia galite rasti pačių įvairiausių batų, įvairiausioms progoms.

Nesvarbu ar norėsite batų šventei, ar ieškote avalynės, kurią nešiosite ištisus metus – Eavalyne.lt jums pasiūlys išties platų asortimentą ir daugybę pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų.

Dar vienas didelis šios parduotuvės pliusas – dydžių gausa. Kai kurie žmonės turi santykinai mažai pėdas, o kiti, priešingai, gali pasigirti kiek nestandartiškai ilgomis pėdomis. Tokie dalykai žmonėms kartais gali kelti diskomfortą, kadangi išsirinkus norimą batų modelį tiesiog tenka išgirsti, jog reikiamų dydžio nėra. Su Eavalyne.lt tokios situacijos nutinka itin retai, o jei ir nutinka, reikiamas dydis dažniausiai labai greitai ir vėl atsiranda prekyboje.

Taigi, šią parduotuvę drąsiai galima vadinti tikru batų internete rojumi.

Įsigyti galima dar pigiau

Kaip jau rašėme, internete avalynė įprastai kainuoja pigiau. Tačiau Eavalyne.lt ją galėsite įsigyti už dar patrauklesnę kainą. Mes turime specialų nuolaidos kodą, su kuriuo Protinga.lt svetainės vartotojai batus galės rasti su 25 procentų nuolaida.

Mūsų nuolaidos kodas – ST25. Jums tereikia išsirinkti norimą avalynę, kuri turi kainuoti ne mažiau nei 89 eurus ir mokėsite tik 75 procentus nurodytos pradinės kainos.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2024-03-21 15:19. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.