Daugiabučių administratoriai suteikia daugybę skirtingų paslaugų

Jeigu gyvenate daugiaubutyje, tuomet greičiausiai jau esate susidūręs ir su namų administratoriumi. Dabar daugiabučių administravimas yra labai dažna paslauga, kuri gerokai palengvina gyvenimą. Būtent daugiabučių administravimas ir bus pagrindinė šio teksto tema.

Daugybė įvairių paslaugų

Kyla klausimas ką apskritai daro namų administravimas? Atsakymas nėra sudėtingas, tačiau tuo pačiu negalima atsakyti ir vienu ar keliais žodžiais. Trumpai tariant jūsų daugiabutį prižiūrinti įmonė rūpinasi visa aplinka - tai yra namui priskirtas kiemas ir/ar teritorija, garažai, laiptinės ir visos kitos bendrojo pobūdžio patalpos.

Administratoriai rūpinasi tvarka, švara, jeigu kažkas sugenda, tuomet būtent daugiabučio administratorius turi apsiimti remontu. Už visas šias paslaugas gyventojai kiekvieno mėnesio pabaigoje sulaukia sąskaitos - standartiškai ji siekia dešimtį ar kelias dešimtis eurų. Tačiau, žinoma, jeigu buvo įvykdyta tam tikrų specifinių paslaugų, kurios kainavo brangiau, mėnesinis mokestis gali būti ir didesnis. 

Gali padėti net renovacijos klausimus

Tuo atveju, jeigu gyvenate senos statybos name, daugiabučio administratorius gali smarkiai pasitarnauti ir renovacijos klausimais. Administratorius į savo rankas perima derinimo darbus su rangovais, bendrauja su savivaldybės atstovais. Esant poreikiui, būtent administratorius renka parašus vienai ar kitai paslaugai įvesti.

Platus pasirinkimas

Sąmoningai nusprendėme neminėti konkrečių įmonių, kurios užzsiima namų administravimo paslaugomis, tačiau patikėkite, jų yra tikrai daug. Daugiabučių administratorių, bent jau sostinėje Vilniuje, galima rasti bent kelias dešimtis. Todėl pasirinkti tikrai turėsite iš ko. 

Sprendimas turi būti atsakingas

Prireikė pasirinkti daugiabučio adminstratorių? Tą patartina daryti labai atsakingai, kadangi vėliau daugiabučio administratorių pakeisti nėra lengva. Visų pirma reikėtų ieškoti informacijos internete - ten jos tikrai pakankamai. Jeigu apie savo svarstomą administratorių rasite blogų atsiliepimų, tuomet reikėtų pagalvoti apie kitus variantus, arba susisiekti su žmonėmis, kurie gyvena namuose, kuriuos administruoja būtent jūsų svarstomas daugiabučio administratorius.

Taip pat patartina susitikti su įvairių administratorių atstovais - po gyvo pokalbio jūsų nuomonė apie vieną ar kitą administratorių gali greitai pasikeisti. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2023-02-19 20:23. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.