Crocs avalynė - kodėl ji populiari?

Crocs avalaynę tikriausiai drąsiai galima pavadinti vienais iš batų industrijos revoliucionierių. Išties, Lietuvoje pirmieji Crocs batai pasirodė prieš keletą dešimtmečių ir tuomet daug kam kilo klausimų, kaip už tokius batus galima mokėti šimtus, tuomet dar, litų. Taip, ši avalynė išties priminė paprasčiausius guminius batus ar pigias šlepetes iš bet kurio prekybos centro. Tačiau Crocs labai greitai užsitarnavo vartotojų pasitikėjimą. Pateiksime keletą priežasčių, kodėl taip nutiko. 

Išties labai patogūs

Jeigu bent kartą buvote užsidėję vadinamuosius kroksus, turbūt pritarsite, jog jie tikrai yra labai patogūs. Su jais drąsiai galite vaikščioti po namus, po sodą ar po lauką. Ši avalynė praktiškai nerenka savyje jokio purvo, be to labai lengvai nusiplauna. Būtent todėl Crocs pardavimai gana greitai šoko į viršų, kadangi tokio patogumo ant savo kojos žmonės tiesiog dar nebuvo matę. 

Ilgaamžiškumas

Dar viena priežastis, kodėl žmonės perka Crocs firmos batus yra jų ilgaamžiškumas. Crocs išties kainuoja nepigiai, tačiau vienos poros jums užteks ne vieneriems ir ne dvejiems metams. Todėl tiesiog pagalvokite matematiškai. Jeigu vienai batų porai, kurią vėliau avėsite trejus ar ketverius metus, išleidžiate tiek pat, kiek keturioms nekokybiškoms poroms batų, kuriuos keičiate kiekvienais metais, juk gaunasi paprasčiausiai tas pats.

Daug reklamos

Ne paslaptis, jog Crocs daug investavo ir į reklamą, o išreklamuota produkcija žmonėms tikrai patinka. Reklama per televiziją, reklama laudo stenduose ir žurnaluose pradėjo Crocs greitai tapti žmonių mėgstama produkcija. O vėliau atsirado ir įvairi "paturbinta" produkcija, kaip, pavyzdžiui, žieminiai kroksai.

Plačios galimybės įsigyti

Mūsų svetainėje rasite daugybę vietų kurios prekiauja Crocs produkcija, todėl, patikėkite, jų prienamumas šiuo metu tikrai yra labai didelis. Be to, būtina pabrėžti, jog dauguma vietų, kurios parduoda kroksus užsiima ir internetine prekyba, todėl galite užsisakyti šią avalynę į bet kurią Lietuvos vietą ir jau po dienos ar kelių, ji pasieks jūsų namus. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2023-01-19 15:53. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.