Biuro apranga - kokios parduotuvės tą gali pasiūlyti?

Kiekvienas darbas reikalauja ir skirtingos aprangos. Žinoma, toli gražu ne kiekviename darbe yra reikalinga speciali uniforma, o kai kuriuose ofisuose leidžiama rengis laisvu stiliumi. Kita vertus, išties rimtuose biuruose yra pageidautina, jog darbuotojai atrodytų solidžiai ir vilkėtų įprastinę biuro aprangą - švarkus, kelnes, marškinius, o tokie reikalavimai galioja tiek vyrams, tiek moterims. Griežti reikalavimai yra ir maitinimo sektoriuje, kur taip pat reikia turėti specialią aprangą. 

Šiame tekste aptarsime keletą parduotuvių, kur biuro aprangos pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Tad jeigu jūs dirbate rimtą ofisinį darbą, ar darbą, kuris reikalauja konkretaus "dress kodo", ši naujiena jums tikrai turėtų pasirodyti aktuali. 

About You - tai vokiečių internetinės prekybos drabužiais gigantė, kuri prieš keletą metų su trenksmu įsiveržė į Lietuvos rinką. Čia rasi kokių tik nori drabužių ar avalynės, pradedant maudymosi kostiumėliais, baigiant žieminiais batais. Parduotuvėje pasirinkimas toks didelis, jog čia tikrai rasite viską, ką galėtumėte vilkėti ir ofise. Tai, be abejo, galioja tiek vyrams, tiek moterims. Galbūt vienintelis šios parduotuvės minusas, jog ji veikia tik internetu, todėl drabužių pasimatuoti negalėsite. Tačiau jeigu jie jums netiks, galite atlikti grąžinimą, kuris papildomai nieko nekainuos.

Austilis - tai speciali parduotuvė, kuri gamina drabužius pagal konkretų užsakymą verslui. Šios parduotuvės pagrindinės sritys - medicina, grožio specialistai, spa apranga - tad jeigu dirbate kažkurioje iš šių sričių, tuomet Austilis tikrai gali pasirūpinti viso jūsų kolektyvo garderobu.

JOKADO - dar viena specializuota parduotuvė, kuri turi aiškią savo viziją ir nišą. JOKADO jau daugiau nei dešimtmetį specializuojasi Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims tiekdami kokybišką restoranų, viešbučių ir administracijos darbuotojų avalynę bei aprangą. Taigi, jeigu norite, jog visas jūsų kolektyvas atrodytų solidžiai ir turėtų panašių aprangos akcentų, tai tikrai labai geras variantas.

UGi kodas - taip pat siūlo specializuotas aprangas. Pagrindinis šios įmonės gaminamų aprangų orientyras - viešbučiai, restoranai bei kitos maitinimo paslaugas teikiančios įstaigos. Taip pat UGI kodas gali pagaminti puikias aprangas parduotuvių, grožio salonų darbuotojams.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-01-10 10:01. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.