Big green egg kepsninės - vienos geriausių rinkoje

Pastaraisias metais visi tikrai turėjote pastebėti, jog prasidėjo tikras kepsninių bumas. Žmonės buriasi į specialias grupes socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip "Facebook", kur aptarinėja ką kepa tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais.

Iš esmės grilinimo sezonas trunka visus metus. Žinoma, vasarą yra kur kas didesnės galimybės ruošti maistą lauke, tačiau dauguma žmonių nevengia gaminti griliuje ir šaltuoju metų periodu. Šiame tekste plačiau pakalbėsime apie vieną konkrečią kepsninę ir apie tai, kur galima ją įsigyti.

Viena geriausių kepsninių rinkoje yra Big green egg kepsninė (išvertus iš anglų kalbos tai reiškia didysis žaliasis kiaušinis). Toks pavadinimas kepsniniai duotas dėl jos formos. Ji iš tikrųjų šiek tiek primena būtent kiaušinį. O kadangi vizitinė šių kepsninių kortelė yra žalia spalva, jos ir yra vadinamos "žaliaisiais kiaušiniais".

Big green egg tikrai nėra pigios. Įvarūs kepsninių modeliai kainuoja tūkstančius eurų. Šis sakinys jums taip pat turėjo pasufleruoti, jog "kiaušinių" yra įvairių. Juk ne kiekvienas žmogus turi didelį kiemą, kur gali pasistatyti labai didelę kepsninę. Be to, kepsninės dydžio pasirinkimas labai pirklauso ir nuo to, kiek žmonių pastoviai ja naudosis. Juk jeigu ketinate naudoti tik vienam asmeniui, tuomet jums labai didelės kepsninės tikrai neprireiks.

Kepti šiose kepsninėse galima praktiškai viską. Galbūt nepatikėsite, tačiau daugybė žmonių jose kepa netgi picas. O kiti įsigiję kepsnines net atsisako įprastų šašlykinių, nors anksčiau visuomet teikdavo, jog geriausi šašlykai - kepti ant laužo.

Taigi, kur šias kepsnines galima įsigyti? Vertėtų pradėti nuo to, jog Big green egg turi savo platintojus Lietuvoje ir jų internetinėje svetainėje rasite labai išsamią informaciją apie šią produkciją. Ten ją galėsite ir nusipirkti.

Žinoma, pirkti internetu mėgsta ne visi. Tad kitu atveju jūs galite nuvažiuoti į vieną iš buitinės technikos pardavimo lyderių Lietuvoje - parduotuvę TopCentras. Ten taip pat rasite kepsnines Big green egg.

Jeigu planuojate pirkti kepsninę vasarą, pagalvokite apie galimybę įsigyti jau dabar. Juk kalėdinės nuolaidos.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-12-17 21:13. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.