Azijos produktai vis labiau pavergia lietuvių širdis

Lietuva tampa vis labiau vakarietiška valstybe, todėl nereikėtų stebėtis, jog gerokai įvairesnis racionas pradeda vyrauti daugybėje mūsų gyvenimo sričių. Viena iš jų - maisto ruoša. Vis dažniau perkame produktus, kurie nėra įprasti mūsų regionui, yra tikra sensacija mūsų tėvams ir apie kuriuos anksčiau girdėjome tik filmuose.

Visame pasaulyje ypatingai garsi yra Azijos virtuvė. Pastaroji vis didesnę rolę įgyja ir Lietuvoje. Būtent apie ją plačiau ir pakalbėsime šioje apžvalgoje. Tiesa, didesnį dėmesį skirsime ne restoranams ar kavinėms, o parduotuvėms, kur Lietuvoje galima įsigyti įvairių Azijos virtuvės skonių ir jais pasimėgauti savo namuose.

Išties dabar Lietuvoje yra tikras specializuotų parduotuvių bumas. Tai, savaime suprantama, nepralenkė ir maisto sektoriaus. Štai Vilniuje veikia net kelios parduotuvės Candy Pop, kurios verslo modelis yra gana paprastas, tačiau ir labai įdomus - šioje parduotuvėje rasite beprotiškai daug saldumynų iš viso pasaulio. Taip, parduotuvė turi ir kitos produkcijos, tačiau saldumynai sudaro didžiąją jų dalį. Paskutiniuoju metu vis daugiau produkcijos yra iš Azijos šalių. Patikėkite ten saldainiai tikrai kitokie ir juos išbandyti yra tiesiog būtina.

Candy Pop yra tik vienas iš pavyzdžių. Azijos skonių rasite ir tokiose parduotuvėse kaip Assorti, Koroneko, Eastanbul, Japoko. Turbūt jau šių vietų pavadinimai sufleruoja į kiek konkretesnį asortimentą. Juk Azija yra didelė ir plati, todėl akivaizdu, kad turkiška ir japoniška produkcija skiriasi tiesiog kardinaliai, tačiau šie laikai ir žavi tuo, jog galime gauti viską ir tą padaryti tikrai nebe taip sudėtinga kaip prieš kelis dešimtmečius.

Štai Assorti parduotuvės išskirtinumas - prieskoniai. Būtent čia rasite Azijos rinkoje itin pamėgtų prieskonių ir galėsite panaudoti ant savo stalo. Štai Koroneko ar Eastanbul prekiauja ne tik produktais, bet ir reikmenimis virtuvei, tad Azijos patiekalus, įsigiję specialius įrankius, galėtumėte valgyti dar autentiškiau.

Be abejo, visos šios parduotuvės veiklą vykdo ir internetu. Todėl nesvarbu iš kokio miesto esate, jūs vis tiek galite įsigyti produkcijos. Be to, paminėjome tik keletą pavyzdžių, tačiau pats faktas yra toks, jog norint pajusti Azijos skonį į pačią Aziją važiuoti nebereikia. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-11-22 21:37. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.