Automobilius plauti galima net nepadėjus kojų ant žemės

Paskutinių poros metų situacija iš esmės pakeitė visą pasaulį. Mes jau iki pandemijos daug ką darydavome per nuotolį ir dažnu atveju vengdavome kontakto, tačiau dabar tai tapo dar ženkliai aktualiau. O bekontakčiai procesai vyksta tiesiog begalėje skirtingų sričių. 

Sutapimas ar ne, bet paskutiniu metu labai smarkiai išpopuliarėjo ir bekontaktė automobilių plovykla. Tai išties yra gana didelė bomba rinkoje, nes juk dar visai neseniai automobilius tikrai plaudavome tik patys, o dažnai net laukdavome lietaus tam, jog automobilis iš esmės būtų nuplautas tiesiog natūraliausiu įmanomu būdu.

Jeigu niekuomet nesate naudoję bekontaktės automobilio plovykos, jums tikriausiai natūraliai kyla klausimas kas tai yra. Faktas, jog automobilis pats nusiplauti nenuvažiuos, tačiau visa esmė yra ta, jog dabar atvažiavus į automobilių plovyklą jums net nėra būtinybės apskritai išlipti iš savo automobilio.

Visas procesas veikia elementariai - jūs pravažiuojate pro vartus ir automatinės tam skirtos mašinos pasirūpina jūsų automobiliu. Tokiu plovyklų, bent jau sostinėje, sparčiai daugėja. Turbūt tai per daug neturėtų stebinti, kadangi paslauga tikrai nėra sudėtinga, o pačiam daryti nereikia praktiškai nieko. 

Šiuo metu bekontakčio plovimo paslaugas sostinėje galima gauti tokiose plovyklose kaip H2auto, Plaunu pats, Skulas bei Švaros broliai. Tiesa, visų jų funkcijos šiek tiek skiriasi, todėl jums reikia pagalvoti ko tiksliai jums reikia.

Pavyzdžiui, Skulas ir Švaros broliai gali pasiūlyti tunelinę plovyklą. Naudojant šią paslaugą automobilis iš esmės yra nuplaunamas vos per dvi minutes. Automobilis įvažiuoja pro vieną pusę, tuomet yra nuplaunamas, o tuomet pro kitą pusę palieka plovyklą. Taigi, jūsų automobilis tarytum patenka į savotišką tunelį, kuriame jam yra suteikiamos švaros paslaugos.

Taip pat plovyklose galima gauti tokias paslaugas kaip plovimas putomis ar šepečiu. Šie metodai yra kiek ilgesni, tačiau daugelis žmonių juos mėgsta, kadangi tai turi daugiau panašumų į klasikinį plovimą. 

Dabar šios paslaugos tokios populiarios, jog įmonės net pasidaro savo mobiliąsias aplikacijas. Būtent jų pagalba yra atliekamos registracijos ir rezervacijos. Galbūt keista, bet išties dabar norinčių nuplauti savo automobilį yra ištisos eilės. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-09-15 18:39. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.