Apartamentus lietuviai dažniausiai renkasi per Airbnb

Šiais laikais žmonės vis rečiau apsistoja viešbučiuose. Ypač kai keliaujama yra savo gimtojoje šalyje. Iš esmės tą lemia kelios pagrindinės priežastys - visų pirma gyventi viešbutyje yra gana brangus malonumas, o be to, kaip rodo atlikti tyrimai, viešbučiuose žmonės dažnai jaučiasi nejaukiai, kadangi viešbučio kambarys nesuteikia namų aplinkos pojūčio.

Taigi, jeigu ne viešbučiai - kur tuomet reikia apsistoti? Bent jau lietuviai dažniausiai sau gyvenamąją vietą susiranda naudodamiesi Airbnb platforma. Paskutiniu metu ji dar gerokai populiaresnė, o tai susiję su mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių įsigalėjimu. Juk dabar dažniausiai viską perkame ir "bukiname" naudodamiesi paprasčiausiai mobiliosios aplikacijos pagalba.

Airbnb galima rasti ir viešbučius, tačiau dažniausiai per šią platformą susirasite apartamentus. Juos čia sukelia patys jų savininikai, iš kurių ir yra nuomojamas nekilnojamas turtas. Tiesa sakant, kai taip išpopuliarėjo Airbnb vis daugiau žmonių pradėjo mąstyti būtent apie trumpalaikę, o ne ilgalaikę nuomą, kadangi tai dažnu atveju gali būti finansiškai patrauklesnė opcija.

Trumpalaikė nuoma itin populiari Lietuvos pajūryje. Žmonės dažnai nori nuvykti į Nidą ar Juodkrantę vos keletui dienų, todėl tereikia užsukti į Airbnb svetainę ir pasirinkti apartamentus. Tiesa, paskutiniu metu ši kryptis yra tiesiog beprotiškai populiari, todėl vietų norimame kurorte rasti pavyksta ne visuomet. 

Kalbant apie tai, kodėl žmonės renkasi būtent Airbnb, pirmiausia reikėtų kalbėti apie kainos ir kokybės santykį. Tai tikrai yra gana ekonomiškas variantas, be to labai tinka tuomet, kai keliaujama su šeima. Variantų čia taip pat yra įvairiausių, kai kurie žmonės nuomoja paprasčiausiai vieną kambarį savo name ar netgi bute, kiti nuomoja namus, loftus ir erdvius butus. 

Išsirinkus ir užsisakius apartamentus, jūs turėsite susisiekti ir greičiausiai net susitiksite su jo savininku. Jis jums aprodys patį butą bei paliks raktus. Manote, kad tai yra kiek nepatikima? Apie tai taip pat pagalvota - nuomotojai ir nuomininkai vertina vieni kitus ir klientų iš esmės sulaukia tik tuomet kai turi gerą reitingą. Jo prarasti jie tikrai nenori.

Airbnb jūs jau tikriausiai esate išbandę, tačiau jei ne - galite pasvarstyti tokią opciją kitos savo kelionės metu. Galbūt tai jums patiks. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-09-12 20:19. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.