Alaus parduotuvės turi vis didesnį populiarumą

Nors Lietuvoje alkoholį galima įsigyti ir įprastose maisto prekių parduotuvėse, tačiau vis didesnę reikšmę rinkoje pradeda rodyti ir specializuotos parduotuvės. Lietuvių širdis jau daugybę metų yra pavergusios vynotekos, kur iš esmės galima įsigyti praktiškai bet kokios rūšies alkoholio su įvairiomis akcijomis. 

Tiesa, šįkart norėtume pakalbėti ne apie vynotekas, o apie specialias alaus parduotuves, kurios taip pat sulaukia vis daugiau dėmesio. O ypač paplitę jos yra didžiuosiuose šalies miestuose.

Pavyzdžiui Vilniuje šiuo metu galima rasti tokias specializuotas alaus parduotuves kaip Alaus biblioteka, Alynas, Gero Alaus parduotuvė ar Vilniaus alus. Daugumos iš jų vizitinė kortelė yra pilstomas alus. Tokiu būdu žmonės gali namuose pasimėgauti alumi, kuris yra tarsi iš baro. Sutikite, alaus skonis bare tikrai pranokstą alų, kurį įsigyjate butelyje ar skardinėje.

Tiesa, derėtų atkreipti dėmesį, kad jeigu įsigijote pilstomo alaus, jį reikėtų išgerti maždaug per parą. Kitu atveju alus praranda dalį savo skonio savybių ir nebėra tinkamas vartoti.

Visose paminėtose alaus parduotuvėse galima rasti ir alaus buteliuose. Jis dažniausiai yra kiek kitoks, nei parduotuvėje. Kiekviena alaus parduotuvė turi savo specifinio alaus, todėl tai taip pat yra puikus variantas, jeigu jūs norite išbandyti kažką naujo. 

Reikia atkreipti dėmesį, kad čia taip pat rasite tikrai ne tik alaus. Įsigyti alaus krautuvėlėse galėsite ir užkandžių, rasite gana gausų vaisvandenių bei sidro pasirinkimą. Jeigu norėsite, galėsite nusipirkti ir stipriųjų gėrimų, tačiau variantų nebus labai daug.

Dar vienas dalykas kurį daro bent jau dalis specialių alaus parduotuvių - galimybė padekustuoti jų produkcija. Tokiu atveju jūs galite sužinoti koks alus jums patinka labiausiai ir pasirinkti būtent norimą alų. 

Susidomėjote? Tuomet paieškokite arčiausios alaus parduotuvės šalia jūsų namų ir, esant progai, išbandykite produkciją. Galbūt nustebsite, tačiau tokios parduotuvės yra praktiškai kiekviename rajone, o svarbiausia, kad kainos įprastai čia tikrai "nesikandžioja". 


SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-11-21 21:18. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.