Airsoft ginklai - kokių tipų jie būna?

Ginklai yra tema, apie kurią šnekėti Lietuvoje vis dar yra kiek neįprasta. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ginklus savo namuose turi labai daug žmonių, tuo tarpu Lietuvoje situacija yra šiek tiek kitokia. Šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie Airsoft ginklus ir aptarsime pagrindinius jų tipus.

Pistoletai. Turbūt kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs apie šį ginklą ne kartą ir ne du. Trumpai pistoletą būtų galima apibūdinti maždaug taip -  trumpas rankinis parakinis šaunamasis ginklas su rankena ir vienu ar daugiau vamzdžių (įprastas variantas yra su vienu vamzdžiu). Pistoletų šoviniai paprastai mažesnio galingumo, negu stambesnių parakinių šaunamųjų ginklų. Pistoletai skirti šaudyti į artimus taikinius (paprastai – iki 25–50 m).

Snaiperiniai ginklai. Tai ginklai kuriuos įprastai naudoja snaiperiais, jais galima pataikyti iš kur kas tolimesnio atstumo, be to jie dažniausiai turi specialų taikiklį. Su snaiperiniu ginklu smūgiai būna kur kas tikslesni, todėl jie dažnai naudojami specialiose operacijose ar misijose. Medžioklėje šie ginklai taip pat gali būti naudingi, kadangi nusitaikius kur kas lengviau pataikyti į potencialų laimikį.

Antrojo pasaulinio karo ginklai. Tai ginklai kurie jau turi gana nemenką istorinę vertę ir juos savo lentynose yra linkę turėti kolekcionieriai. Ginklai, kaip ir viskas pasaulyje, nuolat juda į priekį ir tobulėja. Tačiau antrojo pasaulinio karo laikus menantys ginklai pasižymėjo išskirtine kokybe ir stilistika.

Šratasvydžio automatiniai ginklai. Pastarieji nėra tokie profesionalūs, kaip anksčiau paminėti, tačiau iš esmės taip pat yra rimti ginklai. Su jais galima ir papromogauti, kadangi jie yra skirti žaidimui - šratasvydžiui. Jeigu tai jus sudomino, pasidomėkite šiuo žaidimu kiek plačiau.

Kur nusipirkti ginklą? Išties ginklą gali turėti ne kiekvienas, kadangi tam yra reikalingi specialūs leidimai, tačiau iš esmės Lietuvoje rasite toli gražu ne vieną specializuotą ginklų parduotuvę su tikrai plačiu asortimentų. Todėl jeigu norite savo namuose turėti ginklą, jau dabar pradėkite domėtis, kokias opcijas ir galimybes jūs tam turite. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-07-01 11:44. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.