About You skelbia papildomą akciją!

Turbūt Lietuvoje dabar sunku būtų rasti žmogų, kuris nežinotų internetinės drabužių parduotuvės About You. Pastaroji paskutinius keletą metų įgijo vis daugiau vartotojų pasitikėjimo ir toliau sparčiai auga.

Vienas iš didžiausių About You privalumų – itin dosnios akcijos.

Tuo galite įsitikinti ir patys. Nuo balandžio 11 iki balandžio 14 dienos About You atrinktoms prekėms taikomos papildomos nuolaidos net iki 40 procentų. Be to, papildoma nuolaida dažniausiai sumuojasi su kita prekei taikoma nuolaida, todėl dabar prekes galima įsigyti ypatingai palankiomis sąlygomis.

Kodėl verta rinktis About You?

Daugybė žmonių tiesiog negali pakęsti vaikščiojimo po parduotuves, todėl jie daug mieliau renkasi internetinę prekybą. Pastaroji dabar yra ant bangos, o internetinės drabužių parduotuvės rimtai konkuruoja tarpusavyje. Tačiau Abou You turi keletą pranašumų.

Jeigu jūs čia užsisakysite prekes už didesnę nei 19,9 eurų sumą, tuomet jas jums pristatys visiškai nemokamai. Be to, siuntoje rasite grąžinimo lapelį ir prekes taip pat galėsite grąžinti be jokių papildomų kaštų.

Taip pat šią parduotuvę žmonės mėgsta dėl ypatingai plataus asortimento. Čia rasite daugybę pačių įvairiausių prekės ženklų, kurie yra sulaukę pasaulinio pripažinimo. O dauguma iš jų kainuos tikrai šiek tiek pigiau.

Į kokį vartotoją orientuota About You?

About You tikrai neturi vienos tikslinės auditorijos. Visiškai nesvarbu ar jūs esate vyras, ar moteris, ar jūs esate vaikas, ar jau suaugęs žmogus, čia jūs tikrai rasite daugybę prekių, kurios gali puikiai tikti jūsų poreikiams.

Be to, About You parduotuvė yra gana personalizuota, jeigu jūs nurodysite savo lytį, nešiojamus dydžius, kūno matmenis, jums bus nuolat parenkami patys tinkamiausi drabužių deriniai.

Taigi, tikslinis šios parduotuvės vartotojas, kaip ir išduoda pavadinimas esi ne kas kitas, o būtent tu.

Kiek trunka pristatymas?

Dažnai žmonės kiek baiminasi, kad užsakytos prekės juos pasieks santykinai negreitai, todėl negali rizikuoti. Patikėkite, About You užsakytos prekės vartotojus pasiekia vos per porą dienų, todėl greitis čia yra tikrai labai didelis.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2024-04-11 10:17. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.