„TEZ TOUR LIETUVA“ – KĄ KALBA SKAIČIAI

Kurti atostogų prisiminimus „Tez Tour Lietuva“ pradėjo 2003 metais. 2004 m. su mumis keliavo 16 tūkst. turistų. Po dešimties metų jų buvo jau daugiau nei 70 tūkst., o 2017-aisiais mūsų pastangas vertinančių keliautojų skaičius perkopė 100 tūkst. Tikime ir planuojame, kad 2020 metais aptarnausime daugiau nei 180 tūkst. turistų.

 

KOMFORTAS, KUR BEKELIAUTUM

Mėgaukitės komfortiškomis atostogomis ir pasinerkite į įspūdžių paieškas, o Jūsų svajonių kelionės organizavimu pasirūpins „Tez Tour“ – profesionalų komanda, nuolat investuojanti į paslaugų kokybę ir ieškanti būtent Jūsų kelionei pritaikytų sprendimų.

 

NUO DURŲ IKI DURŲ

„Tez Tour“ atstovai visada šalia – palinkėsime geros kelionės Vilniaus oro uoste, o nusileidus lėktuvui pasitiksime ir nuvešime į viešbutį.

 

ATOSTOGŲ ĮSPŪDŽIAI IŠLIEKA ILGAM 

Mėgaukitės atostogomis, fiksuokite akimirkas ir dalinkitės įspūdžiais, kurie išlieka ilgam: skrosdami bangas su delfinais Bulgarijoje ar tingiai vartydamiesi saulės bučiuojamuose Sardinijos ir Kipro paplūdimiuose, panirę į flamenko sūkurį Ispanijoje ar įveikę ekstremaliausias trasas Austrijos ir Italijos Alpėse.

Drauge su „Tez Tour“ išvysite aukso spindesį Jungtiniuose Arabų Emyratuose, gėrėsitės spalvinga egzotika Tailande ir aplankysite neįtikėtinų kontrastų šalį Turkiją. Prisiliesti prie istorijos kviečiame į tūkstantmečių paslaptis saugantį Egiptą ar kultūros sostinę Graikiją, o paragaut i picos – į atradimų miestą Neapolį. Šiemet įkvepiančių kelionių sąraše laukia naujos kryptys – saulėtoji Fuerteventūra, nuostabioji Sicilija ir plačių paplūdimių rojus Riminis. Keliaukime kartu!

Komentarai