„GrillMan“ – tai plačiausias grilių asortimentas Lietuvoje. Savo klientams siūlome pasaulyje pripažintų prekės ženklų grilius, jų aksesuarus, prieskonius, padažus ir lauko prekes.

Ieškote grilio, kuris leis mėgautis pilnaverte maisto gamybos patirtimi? Galime padėti – „GrillMan“ parduotuvėje, įsikūrusioje netoli Vilniaus centro, savo klientus pasitinkame 200 kv.m. prekių ekspozicija, iš kurios sau tinkamą grilių ar jo priedus išsirinks net patys išrankiausieji. Be to, savo produkciją nuolat atnaujiname, todėl savo klientams pristatome tik karščiausias tendencijas iš grilių pasaulio!

Svajonių grilio iš „GrillMan“ nereikės ieškoti tarp žoliapjovių, gyvūnų pašarų ar kitų buities prekių, kaip yra įprasta didžiuosiuose prekybos tinkluose. Sukaupę ilgametę patirtį, savo kvalifikaciją nuolat keldami specializuotuose seminaruose ir parodose, tapome srities žinovais, tad savo klientams suteikiame tik aukščiausios kokybės
aptarnavimą bei konsultacijas.


Grilius, kuriais prekiaujame, naudojame patys – mielai pasidalinsime praktinės pusės subtilybėmis ir padėsime išsirinkti Jums geriausią variantą!


„GrillMan“ tai:
– 120 kv.m fizinė parduotuvė su geriausiomis kepsninėmis bei jų aksesuarais iš viso pasaulio
– Platus asortimentas
– BBQ padažai, prieskoniai, rūkymo mediena, lauko šildytuvai ir kt.
– Kompetentingi patarimai
– Garantinis aptarnavimas
– Pristatymas į namus
– Galimybė surinkti kepsninę ir gauti naudojimosi instrukciją–mokymus vietoje
– Automobilio parkavimo vietos prie parduotuvės

Komentarai