Jūsų bilietas į pramogų pasaulį!

„Bilietai.lt“ - tai didžiausias bilietų pardavimo tinklas Lietuvoje, veikiantis nuo 2004 m.
„Bilietai.lt“ kasmet išplatina virš 1.000.000 bilietų į daugiau nei 6.000 renginių, bendradarbiaujant su 500 Lietuvos ir užsienio organizatorių.

„Bilietai.lt“ kartu su „Bilešu Serviss“ (Latvija), „Piletilevi“ (Estija) ir „Kvitki.by“ (Baltarusija) sudaro didžiausią bilietų platinimo bendrovę Baltijos šalyse ir Baltarusijoje - „Baltic Ticket Holdings AS“, valdančią daugiau nei 700 prekybos vietų 4 šalyse.

„Bilietai.lt“ siūlo renginių organizatoriams bilietų pardavimo ir rinkodaros paslaugas, o bilietų pirkėjams pateikia lengviausius bilietų įsigijimo būdus internetu ir kasose esančiose visoje Lietuvoje („Maxima“, „Rimi“, „Vaga“ prekybos tinkluose, kultūros rūmuose, prekybos centruose ir kt.).

„Bilietai.lt“ naudoja specialiai sukurtą ir nuolat tobulinamą programinės įrangos sistemą „BalTICket“, kuri per metus parduoda virš 6,5 ​​milijono bilietų į daugiau nei 35 000 renginių. „Baltic Ticket Holdings AS interneto svetainėse www.piletilevi.ee, www.bilesuserviss.lv, www.bilietai.lt ir www.kvitki.by per metus apsilankoma daugiau nei 45 milijonai kartų.

Komentarai