Šaudymo kursai - kas juos gali suteikti?

Prieš kurį laiką rašėme, jog Lietuvos Šaulių Sąjungai (LŠS) priklausantys žmonės lengviau galės gauti tam tikros kategorijos šaunamąjį ginklą. Apskritai Lietuvoje paskutiniu metu tokį ginklą namuose nori turėti vis daugiau žmonių, o dar reikia atsižvelgti ir į pasaulinę situaciją. Juk po to kai kilo karas, norime to ar ne, tačiau praktiškai visi bent sykį pagalvojome - o jeigu savo šalį netrukus ginklu tektų ginti ir mums?

Faktas tas, jog šaunamasis ginklas yra be galo didelė atsakomybė ir tą turime suprasti kiekvienas. Jeigu planuojate turėti šaunamąjį ginklą, tuomet svarbu mokėti juo naudotis, o tam puikiai pasitarnautų šaudymo kursai

Išties šaudymo kursus Lietuvoje dabar rasite tikrai ne vienoje vietoje. Aptarsime keturias įmones kurios teikia šaunamojo ginklo savigynos kursus, o kai kurios turi ir tokias paslaugas kaip - apsaugos darbuotojo kursai, kursai ginkluotai apsaugai ir net parduoda savo dovanų kuponus (su juo galite nusivesti draugą ir tiesiog šaudykloje su instruktoriumi pašaudyti į taikinį).

Klubuose mielai laukiami tiek šauliai profesionalai, tiek mėgėjai. Tikrai priims visus kurie nori mokytis, tobulėti ir judėti į priekį. Šis klubas išskirtinis tuo, jog turi labai aktyvų savo forumą, kur jo nariai keičiasi mintimis, patarimais, dalijasi idėjomis.

 Yra ir  gana profesionaiųi šaudyklų, kurios teikia profesionalias paslaugas. Juk jau pavadinimas išduoda, jog pagrindinis tikslas yra maksimali apsauga. Čia jūs nenusipirksite kupono, kuris leis naudotis šaudyklos paslaugomis, tačiau Saugos akademija suteiks galimybę išklausyti įvairius kursus ir realiai išmokys šaudyti tuos, kuriems tikrai to reikia.

Akademijų pagrindinis tikslas suvienyti praktinio šaudymo entuziastus visoje Lietuvoje. Akademija siūlo praktinio šaudymo tobulinimą ir propagavimą visoje Lietuvoje. Čia laukiami visi, kurie domisi praktiniu šaudymu bei šaunamaisiais ginklais.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-04-24 11:26. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.