NordVPN - naršysi saugiai, o įsigyti padės nuolaidos kodas

Šiais laikais retas žmogus, kuris daug laiko praleidžia internete, nežino kas yra VPN (virtualus privatus tinklas). Visgi, vis tiek tą paaiškinsime – VPN tai speciali programa, kuri leidžia pakeisti jūsų IP adresą. Jūs galite pasirinkti konkrečią lokaciją ir naršyti, pavyzdžiui, kaip amerikietis, kadangi jūsų IP rodys, sakykime, Niujorką.

Bene garsiausias VPN tiekėjas Lietuvoje yra NordVPN. Išties šis produktas garsus ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Jo sėkmės formulę lemia keli faktoriai. Visų pirma pati NordVPN programėlė yra išskirtinai kokybiška. Be to, naudojant NordVPN, internetas išlaiko labai spartų greitį. Taip pat galima pasidžiaugti, jog jų pačių svetainėje dažnai galima rasti vieną ar kitą nuolaidos kodą, o pritaikius nuolaidą aukštos kokybės VPN programėle yra pasiekiama už tikrai prieinamą kainą. 

NordVPN padeda blokuoti slapukus, taip pat kenkėjiškas programas. Taigi, naudodami NordVPN jūs internete tiesiog esate gerokai saugesni.

Žmonėms taip pat patinka NordVPN kainos. Mėnesinis mokestis yra santykinai nedidelis, todėl programėlė susilaukia vis daugiau ir daugiau žmonių dėmesio.

Kam naudoti VPN?

Jau kalbėjome apie tai, kad NordVPN leidžia internete naršyti kur kas saugiau. Tačiau apskritai VPN turi ir daugiau pliusų, todėl įvardinsime ir juos.

Visų pirma, daugybė įmonių naudoja VPN savo kasdieniniame darbe. Pagalvokite patys, jeigu vykdote tarptautinį verslą ar dirbate su tarptautiniais projektais, tuomet natūralu, kad tam tikrus dalykus turėsite patikrinti konkrečioje rinkoje.

Įsivaizduokite, kad paleidote reklamą internete Vokietijos rinkai konkrečiame portale. Kaip jums patikrinti, kad reklama tikrai veikia? Ar kaip bent jau pažiūrėti, jog ji tikrai rodoma? Iš esmės su lietuvišku IP adresu tą padaryti gali būti tikrai nelengva, tačiau jeigu per VPN prisijungsite prie vietovės Vokietijoje, tuomet šiuos dalykus galėsite patikrinti be didesnio vargo.

Taip pat VPN dažnai naudojamas ir tiesiog pramogoms. Taip, perskaitė visiškai teisingai. Žinoma, pats VPN pats iš savęs nėra pramoga, tačiau bendrai šis įrankis tiesiog gali suteikti papildomų galimybių, kurios anksčiau galėjo atrodyti tiesiog neprieinamos.

Vėlgi, pateiksime konkretų pavyzdį. Įsivaizduokite, kad norite pažiūrėti konkretaus serialo seriją, tačiau sužinote, jog pradžioje tas serialas bus rodomas tik konkrečiose valstybėse. Jeigu naudojate VPN, tai jums nesukels jokių problemų, kadangi labai greitai galėsite prisijungti kaip žmogus esantis tos šalies teritorijoje.

Taigi, VPN išties itin kokybiškas įrankis, kuris gali pasitarnauti įvairiose srityse, o kalbant apie kokybę ir patogumą būtent NordVPN šiuo metu yra tikras šios rinkos karalius.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2024-03-03 16:37. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.