Lietuvių itin pamėgta pramoga - baidarės

Viena dažnesnių pramogų šiais laikais, ypač šiltuoju sezonu, yra pasiplauokiojimas baidarėmis. Šis užsiėmimas tinka praktiškai visiems žmonėms - nuo vaikų iki senjorų, nuo šeimų iki vienišių. Be to, šią pramogą labai renkasi įmonės, taip pat tai puiki galimybė atšvęsti gimtadienį ar paminėti draugų susitikimą.

Natūralu, kad esant gana plačiai paklausai, atsiranda ir vis didesnė baidarių nuomotojų pasiūla. Šiame tekste kiek plačiau aptarsime, kokias paslaugas nuomodamiesi baidares jūs galite gauti, kad jūsų išvyka būtų išties daugiau nei įsimintina. Taigi, teksto tema - baidarių nuoma ir kitos paslaugos. 

Stovyklavietė dažniausiai būna įskaičiuota. Natūralu, kad po ilgos kelionės su baidarėmis jūs norėsite ir truputėlį atsipūsti. Todėl visi baidarių nuomotojai siūlo apsistoti jų stovyklavietėje. Pastaroji jums tikrai suteiks galimybę pasidalinti pačiais geriausiais pasiplaukiojimo įspūdžiais ir tiesiog atšvęsti vakarą ar konkrečią progą.

Nakvynės sodyboje populiarėja. Dažniausiai žmonės, kurie plaukia baidarėmis, vėliau apsistoja palapinėse, kurias pasistato stovyklavietėje. Tiesa, vis daugiau žmonių nori kiek ramesnio poilsio ir mėgsta miegoti ne palapinėse, o lovoje. Būtent todėl daugybė baidarių paslaugos siūlytojų kartu suteikia ir poilsio sodyboje galimybę. Ten vakarą draugu apsuptyje praleisite šiltai ir su būtiniausiais patogumais.

Siūloma ir pirtis. Dar vienas dalykas, kuriuo vis dažniau mėgsta pasinaudoti baidarių fanai - pirties paslaugos. Rinka tikrai į tai atsižvelgia ir bent jau dalis baidarių verslu užsiimančių žmonių siūlo pasinaudoti ir jų turima pirtimi. Pirties paslaugos yra išties labai relaksuojančios po varginančios kelionės, todėl jeigu norite deramai atsipalaiduoti, tai tikrai labai geras variantas.

Kiek kainuoja dvivietės baidarės? Įprastai žmonės baidarėmis plaukia po du. O jų kainos tikrai nesikandžioja - išsinuomoti vieną baidarę tik plaukimui galima vos už 9 eurus ar kiek didesnę kainą. Tiesa, tokiu atveju už kitas paslaugas reikia mokėti papildomai.

Kiek tektų mokėti už vienvietę baidarę? Išties vienvietė baidarė kainuoja praktiškai tiek pat kiek ir dvivietė, be to, tokias baidares galima rasti ne visur. Išties, jeigu turite nelyginį žmonių skaičių, jums reikia iškart išsiaiškinti ar pasirinkti baidarių nuomininkai galės pasiūlyti vienviečių baidarių. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-01-04 16:37. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.