Kur Vilniuje galima paskanauti japoniško maisto?

Sostinėje Vilniuje netrūksta įvairių pasaulio skonių restoranų. Konkrečiai šioje naujienoje skirsime dėmesį Japonijai. Aptarsime keletą restoranų, kur galėtų būtų išmėgintas japoniškas maistas Vilniuje

Gyoza - šios vietos asortimentą išduoda jos pavadinimas. Taip, Gyoza garsėja klasikiniais japoniškais koldūnais, tačiau, be abejo, šioje kavinėje tikrai rasite ir kitų japoniškų patiekalų. Šiuo metu Vilniuje veikia net trys Gyoza restoranai, jie įsikūrę - prekybos centro "Europa" 1-ame aukšte, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius ir Gedimino 9.

Manami - tai dar vienas tiklinis restoranas, kuriame rasite klasikinius japoniškus patiekalus. Šio restorano šūkis - kelionė po neragautą Aziją. Taigi, tikriausiai jau supratote, kad čia galėsite paskanauti ir kitų Azijos šalių virtuvių patiekalais. Šiuo metu sostinėje yra įsikūrė net šeši Manami restoranai.

Miyako - tai kiek prašmatnesnis japonų restoranas. Kaip rašoma šio restorano internetinėje svetainėje, čia pateikalai yra kuriami įkvėpti japonų kultūros ir tradicijoje, be to labai akcentuojamas produktų natūralumas, šviežumas, maistingumas ir kokybė. Šiame restroane pateikiami patiekalai yra tarsi meno kūriniai jūsų lėkštėje. Miyako restoraną rasite Konstitucijos prospekte. 

Ramenas ir pagaliukai - dar viena tiklinė kavinė, kurių rasite visame Vilniuje. Tai tirkai vilniečių pamėgta vieta, kur galima papietauti už priimtiną kainą. Ramenas ir pagaliukai turi pakankamai platų meniu, tačiau akivaizdu, jog vizitinė šio restorano kortelė - ramenai. Tai įvairių rūšių tikras japoniškas sultinys, nuo kurio būsite sotūs ir energingi visą dieną.

Puikių sušių rasite tokiose vietose kaip Rise, Sushi City, Sushi Express. Be abejo, vienareikšmiškai pagrindinė japonų virtuvės vizitinė kortelė yra sušiai. Todėl čia paminėjome net tris vietas, kurios turi labai platų sušių pasirinkimą. Jų čia rasite tiek išsinešimui, tiek valgyti vietoje. Sušiais prekiaujančios vietos dažniausiai leidžia juos pirkti ne tik dežutėmis, bet ir padėklais, tad tai puikus variantas vakarėliui ar šventei.

Tai toli gražu ne visos japoniško maisto vietos Vilniuje. O tai tik parodo koks gausus šios Azijos šalies maisto pasirinkimas šiuo metu yra pasiekiamas sostinės gyventojams ir miesto svečiams. 

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2021-11-26 00:06. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.