Go3 - futbolo čempionatas ir Olimpinė atranka pigiau!

Tiems, kurie nori žiūrėti įvairias svarbiausias sporto varžybas, reikėtų gerai pagalvoti apie Go3 internetinės televizijos įsigijimą. Tai turėtų būti ypatingai aktualu konkrečiai šią vasarą. Plačiau paaiškinsime šiame tekste.

Europos futbolo čempionatas

Europos futbolo čempionate atėjo lemiamų kovų metas. Komandos jau netrukus grumsis dėl galimybės patekti į pusfinalį, todėl mūsų laukia rungtynės, kurios pritraukia daugiausiai žiūrovų. Visas rungtynes galima žiūrėti per Go3, todėl, jei esate futbolo entuziastas, vien todėl verta įsigyti šios televizijos paketą.

Turėdami Go3, čempionatą galėsite žiūrėti bet kur tiesiog per savo mobilųjį įrenginį. Galite gulėti pliaže ar ilsėtis kaime. Visur tikrai turėsite galimybę gyvai stebėti aukščiausios klasės futbolą.

Atanka į Olimpines žaidynes

Kaip visi puikiai žinote, Lietuvos krepšinio rinktinė liepos pradžioje siekia patekti į Olimpines žaidynes. Tam reikia laimėti atrankos turnyrą, kuris vyksta egzotiškajame Puerto Rike. Dėl skirtingų laiko juostų, Lietuvos laiku rungtynės vyksta naktį. Taigi, turėdami Go3 jūs galėtumėte paprasčiausiai žiūrėti rungtynes lovoje vidurį nakties.

Pati Olimpiada

Olimpinė atranka yra tik įžanga. Go3 vėliau rodys ir visas Olimpines žaidynes, kurios startuos jau liepos pabaigoje. Žinoma, tikimės, kad ten bus Lietuvos krepšinio rinktinė, bet net tuo atveju, jei krepšininkams nepavyktų prasibrauti į turnyrą, ten vis tiek varžytųsi daugybė aukščiausios klasės Lietuvos sportininkų.

Sportas – visus metus

Apskritai reikia paminėti, jog Go3 gali pasiūlyti įvairiausią sportą visus metus. Būtent ši internetinė televizija rodo UEFA Čempionų lygą, Anglijos „Premier“ lygą, NBA, Eurolygą ir netgi daugybę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovų. Todėl, patikėkite, turėti Go3 tikrai labai apsimoka.

Galimybė įsigyti pigiau

Šiuo metu galime pasigirti tuo, jog turime specialų nuolaidos kodą PROTINGA30. Su juo gausite 30 procentų nuolaidą narystei, o nutraukti sutartį galėsite tada, kada norėsite!

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2024-07-02 22:37. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.