carVertical - šiuolaikiškos automobilio veiklos ataskaitos

Automobilis yra vienas iš didžiausių pirkinių, kuriuos galime įsigyti. Žinoma, tai nėra nekilnojamasis turtas, tačiau automobilį žmonės, ypač Lietuvoje, įprastai renkasi ypatingai atsakingai, kadangi tikisi, jog jis tarnaus daugelį metų. Būtent todėl reikia nuodugniai atlikti automobilio patikrą, o tą padaryti padėti gali tokios įmonės kaip carVertical.

Šiame tekste šiek tiek plačiau aptarsime kokias konkrečias paslaugas jums gali pasiūlyti carVertical.

Automobilio istorijos ataskaitą

Užėję į carVertical internetinę svetainę jūs jau pirmame puslapyje pamatysite galimybę užsisaikyti išsamią autombilio istorijos ataskaitą. Jums tereikės įvesti VIN kodą. Tokiu atveju jūs gausite tokią informaciją kaip - potencialiai "atsukta" rida, užfiksuotas automobilio nuotraukas, automobilio savininkų kaitą, patirtas žalas, gamyklinius defektus ir vagysčių įrašus.

Išties automobilio istorijos ataskaita gali būti kone kertinis veiksnys priimant sprendimą, ar tikrai verta įsigyti automobilį. Juk automobilis su "švaria" ataskaita yra tikrai kur kas saugesnis ir patikimesnis pasirinkimas.

Kainos nesikandžioja

Turbūt iškart kyla klausimas - kiek tokios paslaugos galėtų kainuoti? Išties per daug nuogąstauti nereikėtų, kadangi kainos carVertical tikrai nesikandžioja. 

Tuo atveju, jeigu norite užsisakyti vieną ataskaitą už pilną kainą - ji nesieks net dvidešimties eurų. Tuo tarpu, jeigu norite įsigyti iškart didesnį ataskaitų kiekį (pavyzdžiui, dvi arba tris) tuomet bus taikomos specialios nuolaidos. Atsiskaityti už ataskaitas taip pat labai paprasta, kadangi yra prieinami įvairūs mokėjimo būdai nuo mokėjimo kortelių iki atsiskaitymo kriptovaliutomis.

Specialūs pasiūlymai verslui

Verta paminėti, kad Carvertical dirba ne tik su fiziniais asmenimis, bet ir su verslo subjektais, kuriems yra taikomos dar didesnės nuolaidos. Verslui, kuris nori įsigyti daugybę automobilių vienu kartu ši paslauga yra itin patraukli.

Pavyzdžiui, jeigu pirksite šimtą ataskaitų, vienos ataskaitos kaina nesieks net šešių eurų. 


SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-10-10 15:33. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.