Bitecatch - projektas, kuriuo siekiama tausoti aplinką
Vis daugiau startuolių prisideda ir prie visuomenei itin aktualių dalykų, pavyzdžiui prie aplinkosaugos. Vienas tokių projektų yra Bitecatch. Viena iš pastarojo misijų yra sakyti griežtą NE maisto švaistymui. 
 
Kokia projekto esmė?

Kiekviena kavinė, restoranas, valgykla ar kito tipo maitinimosi įstaiga dažnu atveju turi išmesti daugybę atliekų. O didžiausia bėda, kad pastarosios dažniausiai dar yra tinkamos naudoti. Išmesti jas tenka vien todėl, kad verslai nežino kaip likučius realizuoti. Būtent šioje vietoje padės Bitecatch - visa šio projekto esmė yra parduoti vartoti dar tinkamus produktus.
 
Verta paminėti, kad Bitecatch platforma galės naudotis ne tik maitinimosi įstaigos, bet ir, pavyzdžiui, ūkininkai. Jie kartu su Bitecatch galės parduoti savo neplanuotą ūkinės produkcijos perviršių ir taip gauti papildomų pajamų, užuot švaistę maistą.

Kaip iš to laimės pasaulis?

Nors milijonai žmonių skursta, tačiau mūsų planeta vis tiek susiduria su labai didele maisto švaistymo problema. Kasdien ne tik yra išmetamos krūvos vartoti dar tinkamo maisto, bet dėl tokių atliekų taip pat labai didėja oro užterštumas. Tad bet kuri iniciatyva susijusi su maisto švaistymu ir tinkama likučių realizacija prisideda ir prie bendros pasaulio gerovės.

Bitecatch projekto vadovai tikisi, kad ši platforma padės sutaupyti ir suvartoti bent 3 papildomas tonas maisto kiekvienais metais. 

Kokią naudą gaus žmonės?

Išties dažnai neužsisakome maisto, kadangi jis mums atrodo kiek per brangus. Su tokia situacija susiduria ne tik skurstantys, bet ir žmonės, kurie norimą produkciją gali sau leisti, tačiau paprasčiausiai nenori išlaidauti. Bitecatch ne tik suteiks dar didesnį asortimento pasirinkimą, bet ir leis norimus produktus įsigyti už mažesnę kainą. 

Kaip prisijungti prie Bitecatch sistemos?

Susidomėjote ir manote, jog Bitecatch galėtų dirbti ranka rankon su jūsų verslu? Jums tereikia užsukti į šio startuolio internetinę svetainę ir užpildyti nesudėtingą registracijos formą. Prisijungę prie projekto ne tik uždirbsite papildomų pajamų, bet ir prisidėsite prie pasaulio gerovės.

SVARBU! Šis pranešimas yra rašytas 2022-11-28 14:43. Tekstas rengtas pagal viešai esančią informaciją arba pranešimą spaudai ir gali negalioti esamam laikui arba būti pasibaigęs.