Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA

SUGIHARA vardas grožio industrijoje yra tapęs perfekcionizmo kuriant tvarų grožį etalonu. Jį pelnėme daugiau nei 25 metus dirbdami taip, kad:

  • puoselėtume, tai kas jau (gamtos) sukurta,
  • rūpintumės tuo, kas (jos) duota geriausio,
  • užbaigtume tai, ko (ji) nespėjo.

Žinome, jog tik kompleksiškai puoselėjamas grožis yra išbaigtas ir tvarus, todėl išsiskiriame itin plačiu paslaugų spektru: teikiame plastinės chirurgijos, lazerinės ir estetinės dermatologijos, sveikatinimo ir SPA, kosmetologijos bei kitas grožio paslaugas.


Kliento pokytį SUGIHAROJE užtikrina daugiau nei 100 savo srities profesionalų, turinčių tobulą estetikos suvokimą, gilias ir tarptautinėje rinkoje vertinamas profesines žinias, išlavintą techniką bei svarią patirtį.

Mums būdingas brandus požiūris į grožį – jo ilgalaikiškumą, prigimtinį natūralumą ir tikrumą, o jo tvarumas yra mūsų atsakomybės (gamtai ir) žmogui manifestas. Todėl jį kuriame saugiomis, mokslu ir praktika patikrintomis paslaugomis bei priemonėmis ir padedame klientams juo rūpintis namuose. Dvejose SUGIHARA parduotuvėse ir elektroninėje parduotuvėje lengvai pasiekiamos pasaulyje geriausios veido, kūno, plaukų priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Nuolatinės investicijos į specialistų tobulinimąsi ir pažangiausių pasaulyje technologijų bei priemonių įsigijimą, lemia pokyčių klinikos progresyvumą. Į rinką dažnai pirmieji atvedame naujoves ir siūlome sprendimus, kurių kitur nėra.

Sugihara adresas
Č. Sugiharos g. 3, Vilnius Č. Sugiharos g. 3, Vilnius
Ozo g. 25, Vilnius Ozo g. 25, Vilnius
Komentarai