Klaipėdoje, įsikūrusi UAB „Metacona" – įmonė, kurios pagrindinė specializacija yra metalo laužo ir kitų atliekų supirkimo, perdirbimo, surinkimo, sandėliavimo, eksporto ir importo paslaugos.

Įmonėje superkamas bet kokių gabaritų metalo laužas, įvairūs metaliniai įrengimai ar jų sudedamosios dalys, kabeliai, konstrukcijos, pakuotės ir kt.. Pažangi įranga užtikrina darbo efektyvumą, naudojami: galingi hidrauliniai presai bei elektriniai ir dyzeliniai krautuvai, metalo pjaustymo įranga, sunkvežimiai su manipuliatoriais, 60 tonų sveriamosios galios elektroninės automobilinės svarstyklės ir t.t. Visiems vykdomiems darbams bendrovė turi kvalifikuotą personalą, reikiamus leidimus ir licencijas.

Išanalizavus kliento poreikius, ieškomi tinkamiausi sprendimai, todėl metalo laužas tvarkomas ne tik savo aikštelėse, bet ir kliento pageidavimu atvykstama į sutartą vietą. Taip pat metalo laužo atliekoms surinkti siūlomas įmonės trasportas, įranga, konteineriai. Įmonė vadovaudamasi savo ir plataus verso partnerių ilgalaike patirtimi, klientams siūlo optimaliausius sprendimus, aukščiausią antrinių žaliavų kainą rinkoje.

Metacona adresas
Minijos g. 21 Klaipėda Minijos g. 21 Klaipėda
Komentarai